آموزش تولید محتوا در اینستاگرام  به شما کمک می کند تا محتوای مفیدی برای صفحه خود تولید کنید. در این مقاله آموزشی قصد داریم صفحه اینستاگرام شما را بهبود بخشیم.

راه دیگر استفاده از ابزارهای گروهی و مدیریت پروژه مانند Trello است (در برنامه های رایگان و پولی با 12.50 دلار در ماه موجود است). عبارت “تقویم رسانه های اجتماعی trello” را جستجو کنید و الگوهای مورد نظر خود را بیابید.

اگرچه ممکن است نتوانید پست های اینستاگرام خود را مطابق روش تولید محتوا در اینستاگرام برای Trello برنامه ریزی کنید ، اما این ابزار مفید برای مراحل اولیه برنامه ریزی است: تعریف انواع محتوا برای ارسال ، تصمیم گیری در مورد زمان ارسال ، ثبت ایده های ارسال تیم خود. ، و بیشتر.

شماره 3: چگونه محتوای بازاریابی خود را در اینستاگرام ایجاد کنید

اگر شما یک برند بزرگ هستید ، یک آژانس تولید محتوا می تواند این کار را برای شما انجام دهد. به احتمال زیاد ، شما کارمندانی تمام وقت دارید که فقط روی رسانه های اجتماعی تمرکز می کنند ، خواه استراتژی ، ایجاد ، تبلیغات ، مشارکت یا اندازه گیری باشد.

اگر شما یک تجارت کوچک هستید ، همه این منابع در اختیار شما نیست. به همین دلیل ، مشاغل کوچک معمولاً برای ایجاد محتوا یکی از دو رویکرد را دنبال می کنند:

هنگامی که وقت یا الهام داشته باشند مطالب جدیدی ارسال می کنند.

با توجه به روش تولید محتوا در اینستاگرام ، آنها مطالب خود را از قبل آماده کرده و مطمئن می شوند که همیشه مطالب تازه ارسال می کنند.

به عنوان یک تجارت کوچک ، آماده شدن برای محتوای جدید هر روز آسان نیست. اگر اساساً به در دسترس بودن و زمان خود اعتماد دارید ، احتمالاً نتایج شگفت انگیزی از اینستاگرام نخواهید گرفت زیرا:

شما محتوای کافی ارسال نمی کنید.

این روش تولید محتوا در اینستاگرام را طراحی نمی کند که به شما در دستیابی به اهداف اینستاگرام شما کمک می کند.

شما به اندازه کافی به افراد دسترسی ندارید و به اندازه کافی استخدام می کنید.

اگر می خواهید فالوئرهای بیشتری را جذب کنید ، می توانید بر محتوای جذاب مانند نقل قول های الهام بخش و انگیزشی ، عکس حیوانات خانگی و انواع مشابه محتوا که مردم در اینستاگرام دوست دارند تمرکز کنید.

اگر از قبل مخاطبی محترم در اینستاگرام دارید و می خواهید فروش خود را افزایش دهید ، به روش دیگری نیاز خواهید داشت: محصولات ، خدمات و مشاغل خود و به طور کلی نحوه تولید محتوا در اینستاگرام را به روز کنید.

به خاطر داشته باشید: اگر می خواهید نتایج فوق العاده ای در اینستاگرام بدست آورید و مطمئن باشید که برای رسیدن به اهداف خود هر کاری را که می کنید انجام می دهید ، توصیه من این است: زمانی را اختصاص دهید تا به طور منظم با ایده های جدید ایده پردازی کنید ، آنها را در مجله خود در رسانه های اجتماعی ارسال کنید و ایجاد محتوا

بهترین نحوه تولید محتوا در اینستاگرام را در اینجا به خاطر بسپارید:

همیشه اهداف خود را به خاطر بسپارید. هر زمان که چیزی غیر عادی برای آنها پیش آمد ، آنها باید در موقعیت خود تجدید نظر کنند.

از تصاویر ، فیلم ها و صدا با کیفیت بالا استفاده کنید. این که آیا می خواهید عکس یا فیلم سهام تهیه کنید یا خودتان تهیه کنید (حتی اگر از تلفن هوشمند خود استفاده می کنید) ، محتوای شما باید خوب به نظر برسد. اگر نه ، آن را کنار بگذارید و دوباره امتحان کنید.

اطمینان حاصل کنید که محتوای شما برای پلت فرم بهینه شده است ، به خصوص اگر در حال ایجاد یا ویرایش آن با ابزار شخص ثالث هستید. اکثر ابزارهای تصویری گزینه های مختلف اندازه را حتی برای انواع مختلف پست های اینستاگرام ارائه می دهند.