آیا با طراحی گرافیک آشنا هستید؟ می خواهید متن سه بعدی ایجاد کنید؟ با کمک Ford Cinema قادر خواهید بود متن سه بعدی ایجاد کنید ، فقط به آموزش نیاز خواهید داشت. در این بخش ، از آموزش سینما فوردی پیوندها به سایت های خارجی. نحوه ایجاد متن سه بعدی را توصیف می کند. همه طراحان حرکت از متن به عنوان بخشی از واژگان بصری خود استفاده می کنند. ایجاد متن سه بعدی در 4D Cinema گزینه های متنوعی را برای شخصی سازی ظاهر به نیازهای دقیق شما ارائه می دهد. خوشبختانه متن صاف 2D را روی چند ضلعی مانند این بکشید …

 

مرحله 1: ایجاد یک هدف متنی
در دوره سینما فوردی مقدماتی ، یکی از ساده ترین راه ها برای ایجاد متن سه بعدی در سینمای 4D استفاده از یک شی متن با یک شی اکسترود شده است. یک شی text متنی در زیر منوی ایجاد> خط وجود دارد. در متن متن ، متن را در جعبه متن وارد کرده و از کلید Return برای افزودن خط استفاده کنید.
مرحله 2: یک شی sh خردکن ایجاد کنید
برای کسب اطلاعات در مورد نحوه ایجاد یک سینما فورد اکسترود شده ، به منوی ژنراتور در بالای رابط بروید (این منو دارای یک نماد سبز است). دکمه را پایین نگه داشته و Extrude را انتخاب کنید. خالص!
مرحله 3: شی متن را روی اشیا additional اضافی اضافی بیندازید
برای به دست آوردن یک متن نوشتاری سه بعدی در دوره جامع سینمافوردیE ، متن متن را به عنوان یک کودک درون شی object Extrude قرار دهید (ایجاد> Generator> Extrude). ایده اصلی در اینجا تعریف نوع متن و انجام تمام کارها برای تکمیل 3D با جسم اکسترود شده است.

مرحله 4: متن را سفارشی کنید
در این قسمت از دوره جامع سینمافوردیE ، نوبت به قسمت جالب رسیده است. وقت آن است که او را رها کنیم و ادامه دهیم. بیایید نگاهی به برخی موارد بیندازیم که به راحتی قابل شخصی سازی هستند.
انتخاب قلم در سینمای 4 بعدی:
برای یادگیری Ford Cinema ، روی نوع انتخاب شده منوی کشویی کلیک کرده و قلم مورد نیاز خود را انتخاب کنید. Cinema 4D همچنین پیش نمایش مناسب فونت ها را فراهم می کند. در زیر قلم ، برخی از ابزارهای تعریف نوع ساده مانند تراز چپ ، تراز وسط و تراز راست وجود دارد.

پارامترهای متن را تنظیم کنید.
پارامتر ارتفاع اندازه کل شی متن را کنترل می کند و فاصله افقی و عمودی فاصله مربوط به کل متن را کنترل می کند.

نکته تخصصی: نحوه ورود به سینمای 4 بعدی
در یادگیری سینما فورد ، با فعال کردن کادر تأیید کنار “نمایش رابط کاربر 3D” ، می توانید پیاده و کثیف شوید. نمای نمایش شده ، دسته بندی هر یک از نویسه ها را در متن نشان می دهد که برای تنظیم شیب می توانید روی آن کلیک کرده و بکشید. می توانید دسته را تغییر دهید و + را فشار دهید یا از اعداد شروع و پایان استفاده کنید تا بر شخصیت تأثیر بگذارد. دسته GUI همچنین به شما امکان می دهد ردیابی و تغییر پایه کاراکترهای انتخاب شده را به صورت تعاملی تغییر دهید.

مرحله 5: تنظیمات جایگزین انجام دهید
اکنون که نوع آن را در دوره جامع سینمافوردیE تعریف کردیم ، شی ext اکسترود شده را وارد کنید. در اینجا می توانید پارامترهایی تنظیم کنید که هندسه را سه بعدی می کند. اولین چیز مهم در حرکات سنگین> اشیا>> است. یک مقدار مثبت فضای بیشتری را فشار می دهد ، یک مقدار منفی شنا را به جلو سوق می دهد و یک مقدار Z عمق بهبود را تغییر می دهد. Subdivision میزان هندسه تجزیه را کنترل می کند. اگر می خواهید متن را تحریف کنید ، این را اضافه کنید. اطلاعات دقیق زیر