آیا به انیمیشن ماساکو علاقه دارید؟ آیا از افتر افکت استفاده کرده اید؟ چه تعداد ابزار و برگه از منوی افتر افکت می شناسید؟ ویژگی های هر یک از آنها چیست؟ آیا از تب انیمیشن استفاده کرده اید؟ در این دوره معماری آموزش انیمیشن ، نگاهی دقیق تر به برگه “انیمیشن” خواهیم انداخت. این برگه منحصر به فردترین ، مفیدترین و جالب ترین ابزارها را در هر یک از برگه های ذکر شده در بالا دارد. در این بخش ، از آموزش انیمیشن به سایت های خارجی پیوند دهید. ما در مورد مهمترین ویژگیهای این برگه بحث خواهیم کرد ، از جمله:
انیمیشن از پیش تعیین شده
مشخصات قاب اصلی
انیمیشن متن

انیمیشن> انیمیشن از پیش تعیین شده
تردیدی نیست که تنظیمات ثابت تعبیه شده در After Effects هنگام یادگیری انیمیشن مفید هستند. اما اگر بتوانید ایستگاه های رادیویی از پیش تعیین شده خود را متناسب با خود ایجاد کنید ، چه می کنید؟ برای نحوه استفاده از افتر افکت ، ممکن است سبک بصری و تنظیمات دلخواه خود را داشته باشید. یا اگر متوجه شوید که از همان تنظیمات بارها و بارها کپی و پیست می کنید ، چه می کنید؟ اینجاست که تنظیمات از پیش تعریف شده وارد عمل می شوند.
فرض کنید من یک لایه دارم که با برخی جلوه ها و تنظیمات بسیار خاص مطابقت دارد. این لایه دارای مقدار مناسب تاری ، نوردهی و حرکت مختل است ، دقیقاً همان چیزی است که من می خواهم. شاید بخواهم بعداً در پروژه از آن استفاده کنم یا فقط می خواهم در جاده مفید باشد.

در دوره انیمیشن ، اگر تنظیمات یا ایستگاه های انیمیشن از پیش تعیین شده دارید که می خواهید بعداً ذخیره کنید ، می توانید موارد زیر را انجام دهید. تمام خصوصیاتی را که می خواهید ذخیره کنید انتخاب کنید و به Animation> Preset Animation بروید. با این کار پنجره ای باز می شود که می توانید از پیش تعیین شده به طور رسمی نامگذاری و ذخیره کنید. به طور پیش فرض ، After Effects باید در Adobe> After Effects> User Presets ذخیره شود. فقط کافی است پیش بروید و تنظیمات از پیش تعیین شده را تنظیم کنید و دوباره بررسی کنید تا مطمئن شوید در پوشه صحیح ذخیره شده اند.

پیش نمایش انیمیشن
برای درک بهتر آموزش کارتون ، بگذارید تصور کنیم در آینده در جاده ها ، می خواهید این تنظیم سفارشی را اضافه کنید. فقط لایه ای را که می خواهید تغییر دهید انتخاب کرده و به بخش “Animation”> “Apply to Preset Animation” بروید. پس از آن ، به مکانی که از پیش تعیین شده را ذخیره کرده اید بروید و “باز کردن” را کلیک کنید. تنظیمات از پیش تعیین شده شما بلافاصله روی لایه ای که انتخاب کرده اید بارگیری می شود ، بنابراین در زمان کپی و چسباندن در وقت و مشکل شما صرفه جویی می شود!

درون یابی فریم کلیدی
برای آموزش نحوه ساخت انیمیشن ، اگر می خواهید کنترل بیشتری روی دقت و جهت فریم های کلیدی داشته باشید ، باید از درهم آمیختن فریم کلیدی استفاده کنید. اگر چندین قاب اصلی روی یک جسم دارید ، مهم است که نحوه کنترل جهت را درک کنید. به عنوان مثال ، فرض کنید من یک شی در جدول زمانی خود دارم. من می خواهم که مستقیماً از نقطه B به نقطه B حرکت کند. اما وقتی جسم را حرکت می دهم ، به طرز عجیبی حرکت می کند! اگر تا به حال با این مشکل روبرو شده اید ، می دانید که چقدر ناامیدکننده است. کلید راه حل این است که فریم کلید را انتخاب کنید و به Animation> Key Interpolation بروید.