کارت ویزیت زیبا قبل از هر چیز برای مشتری مهم است. چگونه می خواهید کارت ویزیت بسازید؟ بنابراین در اسرع وقت آموزش طراحی کارت ویزیت را شروع کنید. همانطور که می دانید ، کارت های ویزیت قدرتمندترین ابزار شبکه در دست شما هستند. اولین برداشت شما و کاری که نشان می دهید از کارت های ویزیت است. حتی وقتی رسانه های اجتماعی پیشتاز هستند ، کارت های ویزیت فیزیکی هنوز بسیار مهم هستند زیرا ارتباط واقعی انسانی بین شما و مخاطبان شما ایجاد می کند و رسانه های اجتماعی غالباً اینگونه نیستند. در این مقاله به معرفی اندازه قلم در طراحی کارت ویزیت خواهیم پرداخت. همچنین برای آموزش طراحی کارت ویزیت میتوانید از طریق لینک زیر اقدام کنید.

https://maktabtv.com/Courses/visiting-card/

مزایای امتیاز 10 در کارت های ویزیت
همه ما می دانیم که 12 نقطه اندازه قلم استاندارد برای اسناد چاپی منظم است. پیش بینی ها ، رزومه ، گزارش های شما و موارد دیگر در 12 امتیاز پیش بینی شده است.

پس چرا کارت ویزیت به تنظیم کوچکتر نیاز دارد؟ در آموزش طراحی کارت ویزیت ، پاسخ ساده است: کارت ویزیت کوچکتر است! یک فونت 10 فونت به شما امکان می دهد با خوانندگان ارتباط برقرار کنید در حالی که تمام اطلاعات خود را در یک فضای کوچک تنظیم می کنید.

خواندن آن آسان است
خوانایی هنگام طراحی کارت ویزیت از اهمیت بیشتری برخوردار است ، بنابراین داشتن اندازه قلم کارت ویزیت واضح و خوانا از اهمیت برخوردار است. اگر خیلی کوچک شوید ، در نهایت چیزی است که مردم نمی توانند بدون ذره بین بخوانند! ده امتیاز ایده آل است زیرا اندازه قلم کوچکتر است و تماس خواندن را فدا نمی کند.آموزش طراحی کارت ویزیت.

این فضای کارت شما را به حداکثر می رساند
شما باید اطلاعات زیادی را در کارت ویزیت خود وارد کنید: نام ، عنوان ، نام شرکت ، اطلاعات تماس و موارد دیگر. به یاد داشته باشید ، کارت های بازرگانی در انگلیس 85 میلی متر در 55 میلی متر هستند ، به این معنی که فضای زیادی برای حمل همه این اطلاعات ندارید.

این دلیل دیگری است که 10 امتیاز دارد. آیا فونت ایده آل است. اندازه قلم کوچکتر از متوسط ​​به شما کمک می کند تا با استفاده از کمترین فضا هر آنچه را که نیاز دارید برقرار کنید. این باعث می شود که گیرنده های کارت شما تحت یک دیوار متن قرار نگیرند.

چه زمانی از سایزهای دیگر استفاده کنید
فونت 10 نقطه ای برای بیشتر عناصر کارت ویزیت شما ایده آل است ، اما همیشه چند مورد استثنا در این قانون وجود دارد. به عنوان مثال ، ممکن است بخواهید از اندازه های متنوعی برای ایجاد کارت پویاتر و از نظر بصری جالب استفاده کنید. آموزش طراحی کارت ویزیت.

اما اگر چنین است ، در چه اندازه هایی از قلم باید از قسمتهای مختلف کارت ویزیت خود استفاده کنید؟

برای اسامی
مهمترین قسمت کارت ویزیت شما ، نام و نام شرکت شماست. بنابراین قابل درک است که این عناصر باید بزرگتر از موارد دیگر در کارت ویزیت شما باشند.

اطمینان حاصل کنید که نام ، نام شرکت و عنوان شغلی شما حداقل یک امتیاز بیشتر از بقیه اطلاعات کارت شما باشد. با این حال ، اطمینان حاصل کنید که آنها از 11 امتیاز فراتر نروند ، زیرا هر چیزی بزرگتر باعث شلوغی بیش از حد کارت و خواندن آن می شود.

اگر تصمیم دارید چیزی را پشت کارت ویزیت خود قرار دهید (به عنوان مثال نام شرکت و آرم) ، در اندازه قلم کمی آزادی بیشتری دارید. با این حال ، حتی در این مورد نیز عاقلانه است که از 13 نقطه در قلم فراتر نروید ، به طوری که کلمات از عرض کارت فراتر نروند.

برای اطلاعات تماس
اطلاعات تماس مانند آدرس کسب و کار ، شماره تلفن و آدرس ایمیل شما معمولاً کوچکترین جز smal کارت ویزیت شما هستند. این بدان دلیل است که افرادی که کارت شما را مشاهده می کنند همیشه لازم نیست بلافاصله با شما تماس بگیرند (اگرچه باید بلافاصله نام و عنوان شما را ببینند ) بنابراین ، بهتر است اندازه قلم را تا حد ممکن کوچک نگه دارید. آموزش طراحی کارت ویزیت.

از آنجا که اندازه قلم استاندارد کارت ویزیت 10 امتیاز است ، بهتر است اطلاعات تماس 9 یا 8 pt چاپ شود. با این حال ، به یاد داشته باشید که هرگز جنبه های کارت ویزیت خود را کمتر از 8 امتیاز چاپ نکنید. خواندن یک فونت کوچکتر برای اکثر افراد بسیار دشوار است – و اگر محتوا خوانا نباشد ، دارندگان کارت به سادگی با شما تماس نمی گیرند! این عناصر را 8 یا 9 نقطه نگه دارید تا در عین قابل مشاهده ماندن محتوا ، فضای کمتری نیز داشته باشید

برای فونت های خاص
اگر تصمیم دارید از یک فونت ویژه برای کارت ویزیت خود استفاده کنید. آموزش طراحی کارت ویزیت. (به عنوان مثال ، یک قلم به سبک اسکریپت) ، اندازه 10 نقطه هنوز هم برای خواندن بسیار کوچک است. در این موارد ، ممکن است بتوانید از قلم کمی بزرگتر استفاده کنید – اما مطمئن شوید که هنوز جا برای هر چیز دیگری دارید! اگر قبل از اینکه بخواهید آن را به طور واضح بخوانید ، باید از اندازه فونت 13 یا بزرگتر استفاده کنید ، طرح کارت خود را تغییر دهید.

نکات بیشتر درباره فونت کارت ویزیت
اطمینان حاصل کنید که اندازه قلم کارت ویزیت شما براساس اطلاعات گروه بندی شده است. تمام اطلاعات تماس را در یک اندازه نگه دارید. مهمترین اجزای کپی (مانند نام و نام شرکت خود) را در همان قلم بزرگتر قرار دهید. تغییر بیش از حد قلم در یک کارت باعث بهم ریختگی امور می شود.
همیشه مطمئن شوید که نام و نام شرکت شما در بزرگترین اندازه قلم (بزرگتر از 11 نقطه) چاپ نشده باشد.
هرگز چیزی را با اندازه قلم کمتر از 8 نقطه چاپ نکنید.
تمام عناصر طراحی (آرم یا گرافیک) را در ارتباط با قلم های خود نگه دارید. این به شما کمک می کند که کپی روی کارت شما به اندازه عکس ها جلب توجه کند.
امروز کارت های ویزیت زیبا دریافت کنید
امروزه کارت های ویزیت راهی برای تبلیغ خلاقانه خود و تجارت شما هستند. بنابراین ، مطمئن شوید که بهترین کارت های ممکن را دارید! مراقب طراحی خود باشید ، فونت مناسب کارت ویزیت را انتخاب کنید و بصورت حرفه ای بصورت آنلاین چاپ کنید.