به گزارش “ورزش سه”، در دیدار معوقه از هفته اول لیگ برتر فوتبال بانوان، تیم های قشقایی شیراز و شهرداری سیرجان در استادیوم حافظیه شیراز به مصاف هم رفتند.

شهرداری سیرجان که در 4 بازی ابتدایی خود موفق به کسب پیروزی شده بود، در حالی به مصاف قشقایی شیراز رفت که این تیم در 3 دیدار نخست خود موفق نشده بود دروازه رقبا را باز کند.

همانطور که انتظار می رفت، این دیدار بسیار یکطرفه پیش رفت و شهرداری سیرجان ظرف 18 دقیقه ابتدایی بازی، چهار بار دروازه حریف را باز کرد.

در پایان نیمه نخست، سیرجانی ها با 8 گل به رختکن رفتند و در نیمه دوم نیز 3 بار دروازه حریف را گشودند و در پایان با نتیجه 11 بر صفر از سد قشقایی عبور کردند تا با 15 امتیاز در صدر جدول قرار بگیرند.

 

در این دیدار، افسانه چترنور مهاجم 21 ساله و زنجانی شهرداری سیرجان که یکی از بهترین های لیگ برتر بانوان است، در این دیدار موفق به ثبت گلات شد و 5 بار دروازه قشقایی را باز کرد. شبنم بهشت نیز مقابل قشقایی پوکر کرد و 4 گل به ثمر رساند و هستی فروزنده نیز با 2 گل، موفق به ثبت بریس شد تا شهرداری سیرجان با نتیجه عجیب 11 بر صفر از سد حریف خود عبور کند.

افسانه چترنور با 5 گلی که امروز به ثمر رساند، 11 گله شد و به صدر جدول گلزنان صعود کرد. زهرا قنبری از وچان با 9 گل و شبنم بهشت از شهرداری سیرجان با 8 گل در رده های دوم و سوم قرار دارند.

امسال لیگ برتر بانوان در دو گروه برگزار می شود که هم اکنون سپاهان با 12 امتیاز از 4 بازی در صدر گروه نخست قرار دارد و شهرداری سیرجان نیز با 15 امتیاز از 5 بازی صدرنشین گروه دوم است.