کد خبر: 1728986/47

زمان: 13:24  
1399/10/13

بازدید: 60,801

ماجرای تلخ ایست قلبی بعد از باخت به اولسان؛

هیچ بیماری زمینه ای نداشت، بازی را در خانه تنها دید و بعد از شکست پرسپولیس حالش بد شد و کسی هم نبود که با اورژانس تماس بگیرد.

به گزارش “ورزش سه”، بهروز خورشیدیان را احتمالا می‌شناسید؛ همان هوادار یاسوجی که به دلیل فشار عصبی پس از فینال آسیا جان خود را از دست داد. اما او تنها کسی نیست که به خاطر این بازی حساس و سرنوشت ساز از دنیا رفت؛ سیامک دارایی دیگر هواداری است که به شکلی بسیار تلخ و به دلیل تبعات باخت سرخپوشان، درگذشت.

 

زنده یاد سیامک دارایی روز شنبه 29 آذر از محل کار به خانه رفت تا ساعت 15:30 بازی تیم های پرسپولیس و اولسان هیوندای را تماشا کند. او در خانه تنها بود و احتمالا مثل تمام سرخپوشان، با گل دقیقه 45 مهدی عبدی به آسمان پرید و غرق در خوشحالی شد. اما دو گل جونیور نگرئو رویای او و میلیون ها پرسپولیسی را بر باد داد و یک باخت تراژیک را برای قرمزها رقم زد. باختی که دستکم دو هوادار قرمزپوش را از ارتش پرسپولیسی ها کم کرد.

آقا سیامک در منزل به تنهایی بازی را دنبال می‌کرد و پسر او محمد در کنارش نبود؛ چه کسی می‌دانست که قرار است این سرنوشت برای پدر خانواده پیش بیاید و فرزندش نیز انتظار یک روز عادی را داشت. بعد از بازی فینال، او بدون این که صحبت های علی پروین و عیسی آل کثیر را گوش کند، تلویزیون را خاموش کرد و هر لحظه بیشتر از قبل، متوجه وخامت حالش شد تا این که آنطور که پزشکان گفته اند، یک ساعت بعد از پایان مسابقه حوالی ساعت 18:30 این اتفاق تلخ برایش رخ داد.

نکته مهم این که طبق گفته خانواده اش، او هیچ بیماری زمینه ای نداشت و مشکل حادی هم در زندگی اش دیده نشده بود و در واقع فقط همین شکست باعث شد تا پدر خانواده دارایی، ایست قلبی کند. نکته تاسف آور و حسرت بار این است که هیچ کس در کنارش نبود تا با اورژانس تماس بگیرد و جانش را نجات دهد. سرانجام در حوالی نیمه شب، خانواده متوجه این اتفاق شد؛ زمانی که کار از کار گذشته بود. هرچند که این اتفاق رخ داده و حسرت، ناامیدی، تاسف و واژه های این چنینی برای خانواده دارایی، باید خیلی زود جای خود را به خاطرات نیکی بدهند که از آقا سیامک به یادگار مانده است.

 

خانواده سیامک دارایی با درخواست مصاحبه از سوی رسانه های مختلف مواجه شدند اما تمایلی به رسانه ای شدن موضوع و گفتگو با خبرنگاران نداشتند. پسر او، محمد دارایی 28 ساله است که مثل پدرش هوادار پرسپولیس است و احتمالا حال پدر را درک می‌کند؛ پدری که برای تیم محبوبش جان داد…