کد خبر: 1728441/50

زمان: 12:43  
1399/10/10

بازدید: 8,435

فیل نویل

فیل نویل بعد از پیروزی منچستریونایتد مقابل ولوز گفت شیاطین سرخ می توانند تا پایان فصل جایگاه خود به عنوان مدعی قهرمانی را حفظ کنند.

به گزارش “ورزش سه”، فیل نویل ستاره سابق منچستریونایتد بعد از پیروزی 1-0 این تیم مقابل ولوز در بازی دیروز دو تیم از عملکرد درخشان شیاطین سرخ در این بازی تقدیر کرد و گفت یونایتد توان این را دارد که تا پایان فصل جایگاه فعلی اش به عنوان یکی از مدعیان قهرمانی لیگ برتر را حفظ کند.

 

 

یونایتد با این پیروزی فاصله‌اش با لیورپول صدرنشین را به 2 امتیاز کاهش داد تا خود را به عنوان یکی از مدعیان اصلی قهرمانی فصل معرفی کند. حالا برای اولین بار بعد از فصل 2012-2013 صحبتهای زیادی درباره امکان قهرمانی یونایتد مطرح می شود و این احساس بازی به بازی و با درخشش شیاطین سرخ افزایش می یابد. احساسی که فیل نویل هم با آن همدل است.

 

فیل نویل که با یونایتد شش بار قهرمان لیگ برتر شده در این باره گفت:” به نظرم آنها می توانند مدعی قهرمانی بمانند. لیورپول الان صدرنشین است و با شایستگی در صدر ایستاده. اگر نظر من را بپرسید آنها در حال حاضر بهترین تیم کشور هستند. اما به جز یونایتد الان تیم دیگری نیست که از نزدیک تعقیب‌شان کند و آنها را به چالش بکشد”.

 

 

ستاره سابق یونایتد در ادامه گفت:” چلسی که دچار افت شده، تاتنهام هم این اواخر افت کرده و البته اورتون هم هست که شرایط خیلی خوبی دارد ولی نه در حد مدعی بودن. منچسترسیتی هم هست که صعودش را شروع کرده ولی خیلی عقب افتاده. یونایتد اگر همین عملکرد را داشته باشد بدون شک تا پایان در کورس قهرمانی خواهد بود”.