کد خبر: 1729579/52

زمان: 09:32  
1399/10/16

بازدید: 10,647

یورگن کلوپ، سرمربی لیورپول به تعداد پنالتی های اعلام شده برای منچستر یونایتد در دو فصل اخیر طعنه زد.

به گزارش “ورزش سه”، لیورپول شب گذشته از سری مسابقات هفته هفدهم لیگ برتر انگلیس مهمان ساوتهمپتون بود و نهایتاً با یک گل از این تیم شکست خورد. با توجه به این باخت حالا جایگاه تیم یورگن کلوپ در صدر جدول به خطر افتاده و منچستر یونایتد می تواند با کسب یک امتیاز در بازی بعدی خود به رتبه اول صعود کند.

 

یورگن کلوپ، سرمربی لیورپول در پایان بازی درباره شکست تیمش مقابل ساوتهمپتون گفت: ” به ساوتهمپتون تبریک می گویم چرا که آن‌ها کاملاً شایسته این پیروزی بودند. شما نمی توانید در برابر چنین حریفی غافلگیر شوید اما فکر می کنم در این مسابقه چنین اتفاقی برای ما رخ داد. ما باید خیلی بهتر از اینها عمل می کردیم و فکر می‌کنم در اوایل بازی همانطور بازی کردیم که آنها می‌خواستند.”

 

 

 

 

صحنه های مشکوک درون محوطه جریمه ساوتهمپتون: “ فکر می کنم پنالتی کاملاً مشخصی روی سادیو مانه رخ داد. بلافاصله بعد از این اتفاق به سمت داور چهارم مسابقه رفتم و از او پرسیدم که آیا صحنه را مورد بررسی قرار داده یا خیر که گفت این کار را انجام داده و پنالتی نبوده است. آندره ماینر امشب اصلا کار درستی با سادیو مانه انجام نداد. من فکر می کنم که منچستریونایتد در عرض دو سال از پنج سال حضور من در این جا بیشتر به پنالتی رسیده است. مقصر این اتفاق من هستم؟ نمی‌دانم با این حال این یک بهانه گیری نیست.

 

 

 

 

اگر کسی اعتقاد دارد که سادیو مانه درون محوطه جریمه شبیه‌سازی می کند باید بگویم که این یک جوک بزرگ است. از طرفی در صحنه اتفاق افتادن هند نیز فکر می‌کنم برای همه تیم ها اعلام پنالتی می شد.”

 

دیدار مقابل استون ویلا؟ آخرین باری که در برابر آنها قرار گرفتیم شکست خوردیم. بنابراین باید کاملا مراقب شرایط باشیم تا این موضوع تکرار نشود. در مورد دیدار مقابل منچستریونایتد باید بگویم که فعلاً به آن فکر نمی کنم.