به گزارش مجله ورزشی فوتوب، رابرت لواندوفسکی می گوید اورگن کلوپ مربی سرسخت تیم فوتبال بوروسیا دورتموند بود که سهم بسزایی در پیشرفت و موقعیت فعلی وی داشته است.

وی در مورد روابطش با مدیر فعلی آلمان ، بهترین فوتبالیست جهان که در سال 2020 بوندسلیگا را فتح کرد و زیر نظر این تیم به فینال لیگ قهرمانان اروپا رسید ، به Players Tribune گفت: “Mergen تنها برای من است.” او در نقش پدر بازی نکرد. او به عنوان مربی نقش یک معلم بد را برای من بازی کرد ، معلمی که شما را به جلو سوق داد. البته منظور من بد جنبه مثبت امور است.

وی افزود: این را هنوز توضیح دهید. به روزهایی که به مدرسه رفته اید فکر کنید. کدام معلم را بیشتر به خاطر می آورید؟ نه کسی که برای شما راحت باشد و از شما هیچ انتظاری نداشته باشد. ، K ، من در مورد آن معلمان توضیح نمی دهم. یعنی من یک معلم بسیار سختگیر هستم. همان شخصی که از شما انتظار دارد تکالیف خود را به طور کامل و منظم انجام دهید. شخصی که شما را تحت فشار قرار می دهد و می خواهد تمام توانایی های شما را به شما نشان دهد. او معلمی است که شما را به جلو سوق داد ، مگر نه؟ مرگن برای من همان معلم بود.

لواندوفسکی ادامه داد: “این یک باشگاه ساده بود ، تحمل این واقعیت را ندارد که دانش آموز نمره متوسط ​​گرفت. منظور من را می فهمی؟ دانشجو همیشه به دانش آموزان می خواست 20 امتیاز بگیرند ، و او این را برای شما می خواست نه برای خودش. او چیزهای زیادی به من آموخت. وقتی به دورتموند رفتم ، به من گفتند که همه کارها را سریع انجام دهی ، پاس های محکم بدهی ، به تنهایی بازی کنی و … هنری به من نشان داد که آرام باشم و در صورت نیاز دو بار توپ را بزنم.

لواندوفسکی اضافه کرد: “آنچه او می خواست کاملاً بر خلاف ماهیت بازی من بود ، اما خیلی زود من شروع به زدن بیشتر گل کردم. با پیشرفت این قسمت از باشگاه ، باشگاه به من گفت سرعت حرکت من را افزایش دهید. یک بار بازی کنید ، یک قدم بردارید ، ضربه بزنید و گل بزنید همه چیز بسیار ساده به نظر می رسد ، اما در واقع بسیاری از نوابغ در پشت آن بودند.