کد خبر: 1728411/57

زمان: 10:57  
1399/10/10

بازدید: 10,559

توافق مخفیانه، شأن باشگاه پرسپولیس را پایین آورد؛

دو هفته پس از فینال لیگ قهرمانان آسیا، سرمربی پرسپولیس به حواشی این بازی واکنش نشان داد و درباره موضوع جدایی بشار رسن توضیحاتی را ارائه کرد.

به گزارش “ورزش سه” شب گذشته در برنامه فرمول یک، آیتم سفر یحیی گل‌محمدی سرمربی تیم پرسپولیس به یاسوج برای ابراز همدردی با خانواده داغدار یکی از هواداران پرسپولیس پخش شد و در بخشی از این آیتم گل‌محمدی در مصاحبه‌ای به حواشی دیدار فینال لیگ قهرمانان آسیا و البته موضوع جدایی بشار رسن واکنش نشان داد؛ او ابتدا درباره خطای جنجالی مهدی شیری و اشتباه دوباره او در دیدار با نساجی گفت:  تمام فوتبالیست های بزرگ دنیا به ویژه در خط دفاعی امکان دارد اشتباهات مرگباری انجام بدهند اما مهدی هم برای تیم زحمت کشیده و آن اشتباه روی یک اتفاق به خاطر فشار و استرس زیاد بازی بود. درباره اشتباه بازی با نساجی هم شاید بی تاثیر نباشد زیرا فشار زیاد است اما ناراحت ترین فرد بین تمام پرسپولیسی ها و هواداران خود شیری است.

 

سرمربی پرسپولیس با ابراز رضایت از عملکرد آرمان رمضانی در خط حمله این تیم گفت: عملکردش در بازی با نساجی خوب بود و پاس گل خوبی را هم داد و این دومین پاس گلش برای پرسپولیس بود؛ با توجه به فیزیک مناسب و انگیزه بالایی که دارد می تواند بازیکن مثمرثمری برای ما باشد.

 

یحیی گل‌محمدی در پاسخ به سوالی درباره جدایی بشار رسن، انتقاداتی را علیه مدیران سابق باشگاه پرسپولیس مطرح کرد و گفت: درباره این موضوع زیاد صحبت کردم اما به خاطر نوع بازی ای که ارائه می داد، حفظ توپ، تکنیک و گلساز خیلی خوبش بازیکن مهمی برای ما بود؛ هیچ وقت برای من قابل درک نیست بدون اجازه سرمربی یک بازیکن از تیم جدا یا به آن اضافه شود و نمی دانم چرا چنین کاری کردند. اولین موضوع مهم برای این امر رضایت و تصمیم گیری سرمربی است اما متاسفانه من در جریان نبودم و اگر از ابتدا می دانستم قرار است چنین اتفاقی بیفتد جلویش را می گرفتم. با رسن توافق مخفیانه کردند که فکر می کنم با این اقدام شأن و شخصیت باشگاه پرسپولیس را زیر سوال بردند. بیانیه 15 بندی هم توجیهی برای کار بدشان بود و همیشه باید نزد هواداران به دلیل این کار پاسخگو باشند.