کد خبر: 1728777/13

زمان: 22:06  
1399/10/11

بازدید: 60,224

مدافع میانی ذوب‌آهن در حالی امروز برابر پرسپولیس اخراج شد که چند ماه قبل در آستانه پیوستن به این تیم بود.

به گزارش “ورزش سه”، بازی امروز پرسپولیس و ذوب‌آهن در حالی یک اخراجی از هر دو تیم داشت که اگر مذاکرات سرخ‌پوشان و سید عبدالله حسینی در نقل و انتقالات تابستانی به نتیجه می‌رسید، این بازیکن امروز به جای تقابل با قرمزها برای این تیم به میدان می‌رفت.

 

 

حسینی که در تیم شهرخودرو مشهد سابقه بازی زیر نظر یحیی گل‌محمدی را داشت، یکی از گزینه‌های نقل و انتقالاتی این سرمربی در نقل و انتقالات تابستانی بود ولی مذاکرات این مدافع با سرخ‌پوشان به سرانجام نرسید تا او تصمیم به حضور در ذوب‌آهن بگیرد.

 

 

مدافع میانی فصل گذشته گل‌گهر و حال حاضر ذوب‌آهن که امسال هم یک گل برای تیمش به ثمر رسانده و نمایش خوبی در خط دفاعی تیمش داشته، امروز هم در نبردهای هوایی با مهاجمان سرخ‌پوش موفق بود و سه بار با قطع توپ اجازه ایجاد موقعیت به پرسپولیسی‌ها را نداد ولی در نهایت این بازی را با کارت قرمز به پایان برد.

 

 

حسینی که در زمان ضربات آزاد و شروع مجددهای ذوب‌آهن به خط حمله تیمش اضافه شده بود، پس از چندین بار تلاش برای باز کردن دروازه پرسپولیس، در دقیقه ۸۹ بخاطر حرکتی که با پرتاب کردن پای خود مقابل حامد لک داشت، با واکنش سعید آقایی مواجه شد و به حرکت او واکنش تندی نشان داد تا درگیری میان طرفین شکل بگیرد و منجر به اخراج آنها شود.