کد خبر: 1729581/50

زمان: 09:35  
1399/10/16

بازدید: 5,478

رالف هاسن‌هوتل سرمربی ساوتهمپتون بعد از پیروزی 1-0 تیمش مقابل لیورپول و به صدا در آمدن سوت پایان بازی روی زمین زانو زده و به گریه افتاد.

به گزارش “ورزش سه”، ساوتهمپتون با هدایت رالف هاسن هوتل دیشب در خانه خود به مصاف لیورپول رفت و موفق شد با نتیجه 1-0 شاگردان یورگن کلوپ را شکست داده و خود را به فاصله چهار امتیازی لیورپول صدرنشین برساند و در رتبه ششم جدول لیگ برتر قرار بگیرد. این پیروزی هاسن هوتل را بسیار احساساتی کرد و باعث شد او بعد از شنیدن سوت پایان بازی روی زمین چمن زانو زده و به گریه بیفتد.

 

 

ساوتهمپتون با گلی که در دقیقه 2 مسابقه توسط دنی اینگز به ثمر رسید از لیورپول پیش افتاد و در ادامه بازی با ارائه یک بازی دفاعی فشرده موفق شد مانع از گلزنی لیورپول شده و امکان دسترسی به سه امتیاز را از شاگردان کلوپ بگیرد.

 

 

هاسن هوتل سرمربی اتریشی ساوتهمپتون وقتی در مقابل خبرنگاران قرار گرفت خطاب به آنها گفت:” من تا حالا مقابل یورگن موفق به کسب امتیاز نشده بودم. اما امروز به این نتیجه رسیدم که می توانیم این کار را بکنیم هر چند آنها در زمان حمله خیلی قوی بودند. اما می شد فهمید که امکان دارد موفق بشویم”.

 

 

سرمربی ساوتهمپتون در ادامه گفت:” دفاعی که ما امروز کردیم فوق العاده بود. تلاشی که بچه ها به خرج دادند کلید این پیروزی بود. روحیه ما از بازی های قبلی هم بهتر شده بود. امروز برای ما یک روز عالی بود و این به نظرم یک قدم بزرگ رو به جلو است”.