کد خبر: 1729865/29

زمان: 14:40  
1399/10/17

بازدید: 12,290

رونالد کومان در نشست خبری روز گذشته خود بارسلونا را با اتلتیکو مادریبد مقایسه کرد.

به گزارش “ورزش سه”، بارسلونا پس از 16 بازی در لالیگا و کسب 28 امتیاز در رده ششم قرار دارد. بارسا اگر بتواند امشب بیلبائو را در سن مامس شکست دهد، با دو بازی بیشتر از اتلتیکوی صدرنشین فاصله با این تیم را به 7 امتیاز کاهش خواهد داد.

تساوی یا شکست بارسا شانس های قهرمانی این تیم را به حداقل می رساند. فصل جاری عملکرد بارسا به خصوص در بازی های بیرون خانه خوب نبوده و این درست بر خلاف آمار اتلتیکو در بازی های دور از متروپولیتانو است.

 

 

 

 

رونالد کومان سرمربی بارسا در پاسخ به سوالی در مورد ضعف تیمش در بازی های بیرون نوکمپ، تیمش را با اتلتیکو مقایسه کرد و گفت:« بله؛ شاید در این بازی ها خیلی خوب نتیجه نگرفته ایم ولی سعی کرده ایم که بیرون نوکمپ دقیقا مثل بازی خانگی بازی کنیم. مشکل ما در اشتباهات فردی بوده است.

در خط حمله هم اثرگذاری لازم را نداشته ایم.معتقدم باید در فاز هجومی بهتر کار کنیم. اینها می توانند دلایل عدم نتیجه گیری مثبت ما در بازی های خارج از خانه باشند.»

 

 

 

 

کومان ادامه داد:« البته تیم های دیگر هم در بازی های بیرون خانه خود 0-4 برنده نمی شوند؛ مثلا به اتلتیکو نگاه کنید. آنها بازی های شان را با اختلاف گل اندک می برند. موقعیت های به مراتب کمتری نسبت به ما ایجاد می کنند ولی راحت تر به گل می رسند. ما بیش از هر تیمی خلق موقعیت می کنیم ولی در گلزنی ضعف داریم. عملکردمان در فاز هجومی مطابق انتظار نیست.»