کد خبر: 1728981/50

زمان: 12:47  
1399/10/13

بازدید: 17,528

کینگزلی کومان ستاره فرانسوی بایرن مونیخ می گوید هم‌تیمی هایش او را به دلیل ترسیدنش از ضربه زدن به توپ با سر تمسخر می کنند.

به گزارش “ورزش سه”، کینگزلی کومان ستاره فرانسوی بایرن مونیخ در فینال لیگ قهرمانان فصل گذشته گل پیروزی تیمش بایرن را با ضربه سر به ثمر رساند ولی جالب اینجا است که او می گوید همیشه از زدن ضربات سر می ترسد و به همین علت از سوی هم تیمی هایش تمسخر می شود.

 

 

کینگزلی کومان با اعلام اینکه همیشه وقتی برای زدن ضربه سر به هوا بلند می شود چشمهایش را می بندد گفت:” بله واقعیت این است که من از زدن ضربه سر به توپ کمی می ترسم و هم تیمی هایم من را به این خاطر مسخره می کنند”.

 

ستاره فرانسوی بایرن در گفتگو با نشریه آلمانی بیلد گفت:” اگر به عکسهای من نگاه کنید متوجه می شوید. من هر وقت می خواهم سر بزنم چشمهایم را می بندم. این یک واکنش غریزی و طبیعی است. همیشه سعی می کنم چشمهایم را باز نگه دارم ولی در آخرین لحظه این واکنش غریزی می آید و چشمهایم بسته می شود”.

 

 

کومان با بیان اینکه هیچوقت انتظار نداشته یک گلزن تمام عیار باشد گفت:” من باید حضور بیشتری جلوی دروازه داشته باشم  و موقعیتهای بیشتری خلق کنم. بعید می دانم بتوانم بازیکنی بشوم که در هر فصل سی چهل یا پنجاه گل می زند. غریزه و شم گلزنی برای من طبیعی نیست هر چند برایش کار می کنم و زحمت می کشم”.