کد خبر: 1728629/50

زمان: 09:40  
1399/10/11

بازدید: 2,703

تیبو کورتوا بعد از توقف رئال مقابل الچه از داور بازی به شدت انتقاد کرد و گفت عملکرد داور انرژی بازیکنان رئال مادرید را گرفته است.

به گزارش “ورزش سه”، رئال مادرید دیشب در آخرین بازی خود در سال 2020 میلادی به خانه الچه رفت و در مقابل این تیم با تساوی 1-1 متوقف شد. این بازی داوری جنجالی‌ای داشت و رئالی‌ها از عملکرد داور و به خصوص به پنالتی اعلام شده به سود الچه که به تک گل این تیم منجر شد به شدت انتقاد داشتند.

 

 

تیبو کورتوا دروازه بان رئال از جمله رئالی‌هایی بود که در پایان بازی صریح‌ترین انتقادات را از داوری این بازی داشتند.

 

کورتوا در این باره گفت:” اگر داور گرفتن بازیکن یک تیم در محوطه جریمه را سوت می زند و پنالتی می گیرد در آن طرف میدان هم باید صحنه مشابه را پنالتی بگیرد”. اشاره کورتوا به صحنه ای بود که کریم بنزما در محوطه جریمه الچه سرنگون شد و رئالی ها معتقد بودند داور باید این صحنه را مشابه صحنه ای که برای الچه پنالتی گرفته بود به عنوان پنالتی اعلام کند. اتفاقی که نیفتاد تا انتقاد رئالی ها از داوری به اوج برسد.

 

 

سنگربان رئال در ادامه گفت:” ما از این بازی خیلی عصبانی هستیم چون دو امتیاز را از ما گرفتند. داور در این بازی از ما خیلی انرژی گرفت و باعث شده بود ما به جای اینکه به فکر بازی باشیم دائم در حال اعتراض کردن باشیم”.