به گزارش “ورزش سه”، جان بارنز بازیکن افسانه‌ای سرخ ها متقاعد نشده است که تهدید به گل از عمق و گلزنی خط میانی به یورگن کلوپ کمکی کند.

شاگردان یورگن کلوپ در هفته‌های اخیر با رکورد تنها یک گل در سه بازی آخر خود در لیگ برتر، با مشکل گلزنی دست و پنجه نرم می‌کردند. تنها دو امتیاز از این سه بازی‌ نصیب لیورپول شد و به نظر می‌رسد از سادیو مانه، روبرتو فیرمینو و محمد صلاح دیگر چندان کاری برنمی‌آید.

 

 

لیورپول در دوران سلطه خود بر لیگ برتر چنان بر این سه بازیکن تکیه کرده که افت آنها به شدت به توانایی این تیم ضربه می‌زند.

می‌توان ادعا کرد که بازیکنی همچون کوتینیو می‌تواند به کمک لیورپول بیاید، اما بارنز اینطور فکر نمی‌کند.

جان بارنز در رابطه با کارایی کوتینیو برای لیوپول گفت: “وقتی ما بازیکنانی مانند کوتینیو داشتیم، با 20 امتیاز اختلاف با صدرجدول لیگ را تمام می‌کردیم.هرچند بازیکنانی مانند کوتینیو می‌توانند برای تیم گل بزنند اما کاملا یک سبک متفاوت از بازی را نیاز دارند و باعث می‌شود که سه نفر جلویی کمتر گل بزنند.

شخصا فکر نمی‌کنم که گلزنی بازیکنان میانی وقتی سه نفر جلویی بخواهند همچنان به همان میزان قبلی گلزنی کنند، جواب بدهد و ممکن باشد.

لیورپول موفق شده که تعادل و هماهنگی فوق‌العاده‌ای بین بازیکنانش به وجود بیاورد. من توصیه نمی‌کنم که این سیستم را به این زودی بر هم بزنند.

 

 

اگر کوتینیو به لیورپول برگردد، احتمالا درخشان ظاهر خواهد شد، اما فکر نمی‌کنم که سه بازیکن جلویی مثل سابق بتوانند گل بزنند و دیگر آن تاثیری که تیمی مثل لیورپول نیاز دارد را نخواهند گذاشت.

در پایان تعادل مهمترین فاکتور برای یک تیم است و در حال حاضر تعادل و بالانس لیورپول عالی است.”