کد خبر: 1729030/47

زمان: 16:43  
1399/10/13

بازدید: 20,768

ابراهیم شکوری می‌گوید که دارایی های فدراسیون فوتبال به حدی است که نیاز نیست ساختمان باشگاه پرسپولیس برای طلب آن ها توقیف شود.

به گزارش “ورزش سه”، در روزهای اخیر موضوع طلب شستا از فدراسیون فوتبال ایران به یکی از موضوعات داغ تبدیل شده و با صحبت قاضی زاده هاشمی درباره توقیف باشگاه پرسپولیس، جنجال پیرامون این موضوع به اوج خود رسید.

ادعای او این بود که ساختمان باشگاه پرسپولیس از سوی شستا توقیف و به مزایده گذاشته می‌شود تا طلب فدراسیون فوتبال وصول شود؛ ادعایی که شکوری خلاف آن را میگوید.

ابراهیم شکوری در این باره گفته است: تعجب می کنم که چطور این اتفاق برای باشگاه پرسپولیس و ساختمانش افتاده است. من در فدراسیون فوتبال سمت داشتم و کاملا روی دارایی‌های فدراسیون اشراف دارم. فکر کنم این فدراسیون آنقدر دارایی دارد که بحث به ساختمان باشگاه پرسپولیس نرسد. طبق اطلاعاتی هم که دارم طلب شستا از فدراسیون مبلغ مشخصی است که دارایی‌های فدراسیون کفاف آن را می دهد.

 

وی افزود: ولی در مورد ساختمان فدراسیون شاید سبب خیر شد این موضوع که من و دیگر مدیران ورزش و بخش ‌های دیگر کشور به این فکر بیفتند که این ساختمانی که ما در آن قرار داریم و در شان باشگاه پرسپولیس هم نیست یکبار برای همیشه این اتفاق بیفتد و سند آن به نام باشگاه پرسپولیس بخورد. البته سند باشگاه پرسپولیس را امروز توانستم به دست بیاورم. مبلغی که وجود دارد، باشگاه پرسپولیس در سالیان گذشته نصف مبلغ ساختمان را پرداخت کرده و نصف باقی مانده ‌‌ان‌شاالله با تعاملی که صورت می گیرد سند ساختمان هم همچون ورزشگاه‌های شهدای گمنام و درفشی‌فر به نام پرسپولیس خورده شود.