کد خبر: 1728445/4

زمان: 12:59  
1399/10/10

بازدید: 16,558

دیدار دو تیم سایپا و صنعت نفت آبادان در شرایطی با تساوی یک – یک دو تیم و صدرنشینی شاگردان پورموسوی همراه شد که جدال لفظی در دقایق پایانی بین اعضای دو تیم شکل گرفت.

به گزارش “ورزش سه”، نفت آبادان توانست با گلزنی در لحظات پایانی برابر شاگردان ابراهیم صادقی به تساوی دست یابد و بار دیگر به صدر جدول لیگ برتر برسد. گلی که اهل شاخه در لحظات پایانی بازی به ثمر رساند، نفت آبادان را از شکست خارج از خانه نجات داد تا آنها با حفظ روند امتیازگیری خود، بار دیگر به صدر جدول برسند.

 

در پایان بازی اما کل کلی بزرگ بین اعضای دو تیم شکل گرفت که با ورود پیروز قربانی این موضوع شدت گرفت. حسن بیت سعید، مهاجم سابق استقلال در پایان بازی و در زمان خروج از زمین خطاب به نیمکت نشینان سایپا نسبت به اتلاف وقت آنها در این بازی معترض می‌شود که پیروز قربانی، عضو کادرفنی نارنجی‌پوشان وارد ماجرا می‌شود.

 

 

پیروز قربانی، کاپیتان سابق استقلال خطاب به بیت سعید با درخواست برای حضورش در رختکن و عدم دخالت در کار این تیم، مدعی می‌شود اگر خوش شانس نبودند در این بازی باید حداقل 4 گل دریافت می‌کردند و سایپا در این بازی وقت کشی نداشته است و او احتمالا بازی دیگری را تماشا می‌کرده!

 

بیت سعید که مدت کوتاهی در استقلال حضور داشت، در ادامه بدون اینکه پاسخی به ادعای کاپیتان سابق استقلال و مربی کنونی سایپا بدهد راهی رختکن تیمش می‌شود.