کد خبر: 1729370/50

زمان: 12:30  
1399/10/15

بازدید: 7,759

کلوپ سرمربی لیورپول می گوید با اینکه از تیاگو آلاکانتارا شناختی کامل ندارد اما به او اطمینان کامل داشته و از کم بازی کردنش به دلیل مصدومیت نگران نیست.

به گزارش “ورزش سه”، یورگن کلوپ می گوید از اینکه تیاگو آلاکانتارا ستاره اسپانیایی تیمش بلافاصله بعد از پیوستن به لیورپول از بایرن مونیخ دچار مصدومیت شده و نتوانسته دقایق زیادی برای قرمزها بازی کند نگران نیست چرا که با وجود شناخت ناکافی‌اش از او اطمینان دارد تیاگو یک بازیکن بزرگ است.

 

 

لیورپول در تابستان گذشته تیاگو که به تازگی با بایرن مونیخ قهرمان بوندس لیگا و لیگ قهرمانان شده بود را با قراردادی 26 میلیون دلاری به خدمت گرفت. اما شرایط دشوار ناشی از اپیدمی کرونا و چند مصدومیت تقریبا جزئی باعث شده تیاگو تا این لحظه تنها سه بازی برای لیورپول انجام بدهد.

 

کلوپ در آستانه بازی امروز تیمش مقابل ساوتهمپتون درباره تیاگو گفت:” من متاسفانه مدت زیادی نیست که تیاگو را می شناسم. در واقع چند ماه است که او را از نزدیک می شناسم. اینکه تیاگو توانست مقابل نیوکاسل 20 دقیقه بازی کند اتفاق ویژه ای بود. چرا که تیاگو فقط دو جلسه با تیم تمرین کرده بود و من مطمئن نبودم که می توانم روی او حساب کنم یا نه. ولی او در بازی نیوکاسل نشان داد بازیکن خلاقی است و همه نگرانی‌ها را برطرف کرد”.