کد خبر: 1728288/1

زمان: 17:51  
1399/10/09

بازدید: 6,213

یورگن کلوپ، سرمربی لیورپول از عملکرد شاگردانش برابر وست بروم دفاع کرد.

به گزارش “ورزش سه”، تساوی غیرمنتظره مرسی سایدی ها مقابل لیورپول باعث شد کورس صدرنشینی در لیگ برتر داغ تر از همیشه شود و حالا مرسی سایدی ها فردا شب در خانه نیوکاسل مهمان این تیم هستند. یورگن کلوپ در نشست خبری قبل از این دیدار حضور یافته و مدعی شد با یک تساوی نظر او نسبت به بازیکنان لیورپول تغییر نمی کند.

 

یورگن کلوپ گفت: “من بیش از هر چیز دیگری می خواهم برنده شوم، اما مجبور شدم خیلی زود در زندگی یاد بگیرم که این اتفاق همیشه رخ نمی دهد و این به سودم بود. خصوصا وقتی لایق کسب پیروزی باشم، من عاشق غلبه بر حریفان در فوتبال هستم. برای کسب پیروزی مقابل وست بروم باید بیشتر دوندگی داشته و مبارزه می کردیم و این همان چیزی است که من به بازیکنان لیورپول تذکر دادم. البته از دست بازیکنانم عصبانی نیستم و چنین اتفاقاتی در فوتبال رخ می دهد.

 

 

بازیکنان لیورپول گروه فوق العاده هستند. وقتی هفت گل زدیم همینگونه بود و حالا بعد از تساوی مقابل وست بروم نیز چیزی تغییر نکرده است. شاید چشم انداز برخی خارج از گروه تغییر کند و من می توانم خیلی زود تصور کنم که این اتفاق رخ می دهد. اما من دیگر پسر جوانی نیستم و می توانم شرایط را به روش صحیحی قضاوت کنم.

 

ما از تساوی برابر وست بروم خوشحال نیستیم، اما آن دیدار حالا تمام شده و دیگر نمی توانیم نتیجه را تغییر دهیم، فقط باید اطمینان حاصل کنیم که در شرایط مسابقه، مجددا همان اتفاق رخ نمی دهد. کالوم ویلسون، مهاجم نیوکاسل را تحسین کرده و معتقدم استیو بروس چند بازیکن واقعا خوب در اختیار دارد. پس پیش بینی می کنم چالش دشواری در خانه نیوکاسل در انتظار ما خواهد بود.”

 

شرایط تیاگو آلکانتارا: “او در جلسه تمرینی کوتاه جمعه به طور کامل حضور یافت و در حال حاضر می تواند در کنار دیگر اعضای تیم تمرین کند. شرایط تیاگو در حال حاضر کاملا امیدوار کننده به نظر می رسد، اما نمی توانم چیز بیشتری بگویم.”