کد خبر: 1728581/52

زمان: 20:58  
1399/10/10

بازدید: 11,765

از این پس هواداران لیورپول نیز نمی‌توانند حتی به شکل محدود در آنفیلد حاضر شوند؛ اتفاقی که در مورد دیگر تیم مرسی سایدی یعنی اورتون نیز صدق می کند.

به گزارش “ورزش سه”، مدتهاست که کل دنیا با ویروس کرونا دست و پنجه نرم می‌کنند؛ بیماری شومی که بسیاری از اتفاقات جهان را تحت تاثیر خود قرار داده که ورزش و مشخصاً فوتبال نیز یکی از مهمترین آنها محسوب می شود؛ عدم حضور تماشاگران در استادیوم‌ها، لغو برخی از بازی ها و اتفاقاتی از این دست، مواردی بوده که به دلیل ویروس کرونا ایجاد شده است.

 

در حالی که به نظر می‌رسید اوضاع در فوتبال اروپا در حال بهبود یافتن است و حتی در برخی شهرهای کشور انگلیس هواداران به شکل محدود اجازه حضور در ورزشگاه ها را پیدا کرده بودند اما به ناگهان شیوع نوع جهش یافته ویروس کرونا در بریتانیا تمام معادلات را به هم زد.

 

طی هفته های اخیر مشخص شد که شهر لیورپول به لحاظ شیوع ویروس کرونا با بهبود قابل توجهی مواجه شده و به همین دلیل اجازه حضور هواداران تیم های این منطقه به شکل محدود در ورزشگاه ها داده شد. با این حال بعد از شیوع نوع جهش یافته کرونا مشخص شده که هواداران تیم‌های این شهر مانند لیورپول و اورتون دیگر به شکل محدود هم نمی توانند در استادیوم های خانگی تیم شان حضور پیدا کنند.