کد خبر: 1729837/7

زمان: 13:18  
1399/10/17

بازدید: 3,521

حضور ایوب والی در صورت آمادگی کامل برای مسابقات،‌ دست نکونام را برای انتخاب مدافع آخر تیمش باز تر خواهد کرد.

به گزارش “ورزش سه”، ایوب والی کاپیتان تیم فولاد که در ابتدای سال پایش را به تیغ جراحان سپرد و رباط صلیبی اش را عمل کرد، در بازی دوستانه روز گذشته تیمش به میدان رفت تا پس از ماه‌ها در یک دیدار به میدان برود. فولاد روز گذشته در برابر فولادنوین به میدان رفت و با یک گل به برتری رسید.

 

جواد نکونام سرمربی فولاد که در کنفرانس خبری پیش از دیدار تیمش برابر مس رفسنجان از والی بابت تلاشش برای بازگشت به میادین، تقدیر کرده بود قطعا با آماده شدن وی، دستش برای انتخاب مدافعان ترکیب اصلی باز خواهد بود و به نظر می‌رسد با توجه به حساسیت عمل انجام شده، او در زمانی از والی استفاده کند که صد در صد از نظر آمادگی جسمانی در حالت مطلوب باشد و ریسکی در میان نباشد تا این بازیکن با تعصب و فنی بتواند در ادامه مسابقات لیگ برتر و البته لیگ قهرمانان آسیا به فولاد کمک کند.

فولاد هم اکنون با حضور عارف آقاسی، موسی کولیبالی، میلاد بدرقه و سینا شاه‌عباسی در پست دفاع وسط توانسته یکی از تیم‌های خوب، از نظر خط دفاعی را بسازد و با شش گل خورده از حیث گل‌خورده در رده سوم پس از پرسپولیس و استقلال باشد.

 

 

تیم فولاد خوزستان که در این هفته و در دقیقه ۹۲ برابر مس رفسنجان با گل مهرداد آوخ به تساوی رسید و از یک صعود بلند در جدول بازماند، باید در هفته آتی در اصفهان به مصاف سپاهان برود و قطعا یکی از دیدارهای جذاب هفته را در اصفهان خواهیم دید.