کد خبر: 1728802/50

زمان: 09:25  
1399/10/12

بازدید: 3,463

ادینسون کاوانی نسبت به حکم محرومیت خود که از طرف اتحادیه فوتبال انگلیس صادر شده واکنش نشان داده و ضمن پذیرش آن بر بی گناهی خود اصرار کرد.

به گزارش “ورزش سه”، بعد از آنکه اتحادیه فوتبال انگلیس، ادینسون کاوانی ستاره اروگوئه ای منچستریونایتد را به دلیل پستی که در ماه نوامبر در اینستاگرام خود منتشر کرده بود و دارای محتوای نژادپرستانه ارزیابی شده بود برای سه بازی محروم کرده و به پرداخت جریمه نقدی محکوم کرد، کاوانی این حکم را پذیرفت اما در عین حال بر بی‌گناهی‌اش اصرار کرد.

 

 

کاوانی در ماه نوامبر در یک پست اینستاگرامی از کلمه‌ نگریتو استفاده کرده بود که سر و صدای زیادی بر پا کرد و نژادپرستانه توصیف شد. اتحادیه فوتبال انگلیس که تحقیقاتی در این باره آغاز کرده بود دیروز سرانجام حکم داد که کاوانی به دلیل این پست خود به مدت سه جلسه از همراهی تیمش محروم شده و باید 100 هزار پوند جریمه نقدی پرداخت کند. کاوانی در پاسخ حکم اتحادیه را پذیرفت و در بیانیه ای این را رسما اعلام کرد. هر چند کاوانی خود را در این ماجرا بی گناه دانست.

 

ادینسون کاوانی با انتشار یک بیانیه در صفحه اینستاگرام خود در واکنش به این حکم نوشت:” سلام به همگی. نمی خواهم در این لحظات که برایم اصلا خوشحال‌کننده نیست مساله را کش بدهم. ولی می خواهم این را با شما در میان بگذارم که تنبیه انضباطی که علیه من اعلام شده را می پذیرم چرا که می دانم من با عرف زبان انگلیسی ناآشنا هستم. اما دیدگاهی که برای صدور این حکم به آن استناد شده را قبول ندارم”.

 

 

ستاره اروگوئه ای یونایتد در ادامه نوشت:” اگر به خاطر احساس محبت نسبت به یک دوست به کسی توهین کرده ام عذرخواهی می کنم. من هیچ قصد و نیتی به جز احساس محبت به یک دوست نداشتم. کسانی که من را می شناسند می دانند همیشه برای شادی و دوستی تلاش می کنم و به دنبال اینها هستم. از پیامهای متعدد حمایت و محبت شما سپاسگزارم. دل من قرص و محکم است و آرامش دارم چرا که می دانم در متن فرهنگ و سبک زندگی ام همیشه خودم را به عنوان یک انسان بامحبت شناسانده ام. همه شما را صمیمانه در آغوش می گیرم”.