کد خبر: 1728627/50

زمان: 09:25  
1399/10/11

بازدید: 2,541

کاسمیرو ستاره رئال مادرید بعد از تساوی مقابل الچه گفت رئال درباره VAR یا داوری صحبت نمی کند و صحبت در  این باره را به دیگران واگذار می کند.

به گزارش “ورزش سه”، کاسمیرو ستاره رئال مادرید بعد از تساوی 1-1 این تیم مقابل الچه به خبرنگاران گفت که با وجود اینکه رئال حالا با دو بازی کمتر از اتلتیکو مادرید با اختلاف امتیاز کمتر در رتبه دوم جدول قرار دارد ولی این به معنای مشخص شدن تکلیف لیگ نیست چرا که هنوز بازی های زیادی از این فصل باقی مانده است. کاسمیرو که از داوری بازی و VAR هم ناراضی بود گفت حاضر نیست در این باره صحبت کند و این مسائل را به دیگران واگذار می کند.

 

 

کاسمیرو در پایان بازی به خبرنگاران گفت:” ما می خواستیم سه امتیاز این بازی را بدست بیاوریم ولی نشد. بازی را خوب شروع کردیم و فرصتهایی داشتیم که گلهای بیشتری به ثمر برسانیم ولی حریف فقط یک بار به سمت دروازه ما آمد و دروازه مان را باز کرد”.

 

ستاره خط میانی رئال در ادامه گفت:” ما تا جایی که توانستیم تلاش کردیم ولی پیدا کردن فضای خالی در دفاع حریف کار سختی بود. آنها همه عقب کشیده بودند هر چند ما از اول هم می دانستیم که با این شرایط روبرو خواهیم شد”.

 

 

کاسمیرو در ادامه گفت که رئال باید به فکر بازی مهم روز شنبه مقابل سلتاویگو باشد و به بحث درباره داوری بحث برانگیز بازی نپردازد. او در این باره گفت:” ما درباره داورها صحبت نمی کنیم. آنها باید همه تلاش خود را بکنند. کسان دیگری هستند که درباره داوری و VAR صحبت می کنند. ما راجع به فوتبال صحبت می کنیم”.