به گزارش”ورزش سه” النصر به دنبال جذب دیه گو کاستا ستاره سابق اتلتیکو مادرید است که هفته گذشته قرارداد خود را با این باشگاه اسپانیایی فسخ کرد. 

حمدالله سی ساله در تابستان 2018 از الریان به النصر پیوست و توانست با لباس این تیم 95 گل به ثمر رساند. با این حال روزنامه فرانسوی زبان مراکش به نقل از صالح الیامی نماینده این بازیکن گفت که مدیریت النصر انتظار دارد حمدالله برود و در زمستان جانشین این بازیکن را به خدمت به بگیرد. با توجه به حدس و گمان هایی که زده می شود این جانشین بازیکن سرشناس برزیلی-اسپانیایی دیه گو کاستا است که به نظر بازیکن خوبی برای به فراموشی سپردن ستاره مراکشی است.

روزنامه پرتغالی رکورد اعلام کرده بود که الهلال رقیب سنتی النصر نیز در صدد است که دی گو کاستا را در لیست خود بگنجاند و طی چند روز آینده پیشنهادی برای دو سال و نیم و با مبلغ 17 میلیون یورو به این بازیکن بدهد. 

نمانیده حمدالله همچنین خاطرنشان کرد که کاستا در حال حاضر اصلی ترین گزینه جانشینی حمدالله است چه این زمستان یا حتی آغاز فصل بعد (2021-2022)
شایان ذکر است که حمدالله در دو فصل گذشته بهترین گلزن لیگ حرفه ای عربستان بود و در سال 2019 جایزه بهترین بازیکن عرب را از آن خود کرد. با این وجود سطح مهاجم مراکشی به دلیل مصدومیت های مکرر و سقوط کلی تیم در دوره روی ویتوریا سرمربی پرتغالی و سابق تیم در فصل جاری به طور قابل توجهی کاهش پیدا کرد. 

 

حمدالله پیش از آغاز فصل مدیران النصر را تهدید به ترک تیم کرد اما مدیران باشگاه او را متقاعد کردند بماند اما این مهاجم سی ساله تمایل خود را برای بازی به کشورش و بخصوص تیم راجا کازابلانکا بارها اعلام کرده و به نظر می رسد که قصد دارد فوتبالش را در این تیم ادامه بدهد. 

با این حال و علیرغم انتشار این اخبار تا امروز خروج این بازیکن از النصر کار دشواری به نظر می رسد آن هم شرایطی که النصر در نقل و انتقالات ازنظر مالی با آن مواجه است.
النصر در نقل و انتقالات زمستانی تا قبل از اخذگواهی صلاحیت مالی قادر به ثبت نام هیچ بازیکنی نخواهد بود. اتفاقی که تا الان رخ نداده و این باعث می شود که النصر نتواند بازیکنی را به خدمت گرفته و یا اجازه جدایی حمدالله را بدهد. 

این باشگاه برای به دست آوردن گواهی صلاحیت مالی ابتدا باید بدهی های خود را به بازیکنان و باشگاه هایی که در این مدت با آن ها قرارداد داشته تسویه کند.