کد خبر: 1728945/2

زمان: 10:27  
1399/10/13

بازدید: 687

سرمربی جوان ذوبی‌ها از زمان پذیرش سکان هدایت این تیم مشکلات بسیاری را پشت سر گذاشته اما مقابل تیم‌های مدعی فوتبال ایران نیز شکست‌ناپذیر بوده است.

به گزارش “ورزش سه” اگر اشتباهات داوری در هفته‌های آغازین لیگ بیستم نبود و در ادامه شاگردان رحمان رضایی به ویروس کرونا مبتلا نمی‌شدند، بدون‌تردید ذوب‌آهن یکی از سه تیم انتهای جدولی نبود و می‌توانست خود را در بالای جدول قرار دهد اما این اتفاقات باعث شد تا سبزپوشان اصفهانی فعلا در انتهای جدول جای خوش کنند و رنگ پیروزی را پس از 8 هفته هنوز ندیده‌اند.

 

 

اما در این میان اتفاق مهم سخت‌کوشی و جنگندگی ذوبی‌هاست که به خوبی در تقابل این تیم با پرسپولیس مشهود بود؛ آن‌ها حتی اگر بی‌دقتی نمی‌کردند چه بسا با کامبک قهرمان چهار دوره اخیر لیگ برتر را شکست می‌دادند اما در نهایت با کسب یک امتیاز تهران را به مقصد اصفهان ترک کردند که دستاورد بدی نیست.

 

ذوب‌آهن امسال مقابل مدعیانی چون فولاد، استقلال، گل گهر و البته پرسپولیس به میدان رفته و از هر کدام از این تیم‌ها توانسته یک امتیاز کسب کند تا این‌چنین عملکرد موفق رحمان رضایی به رغم مشکلات عجیب و غریبی که دامن‌گیر ذوبی‌ها شده نمایان باشد.