کد خبر: 1728879/52

زمان: 17:49  
1399/10/12

بازدید: 26,217

به نظر می‌رسد با توجه به مصدومیت طولانی مدت فیلیپ کوتینیو باشگاه لیورپول باید با دریافت مبلغ ۲۰ میلیون یورو از بارسلونا خداحافظی کند.

به گزارش “ورزش سه”، فیلیپ کوتینیو فصل گذشته را در باشگاه بایرن مونیخ پشت سر گذاشت و با این تیم به سه گانه فوق العاده بوندسلیگا، جام حذفی آلمان و لیگ قهرمانان اروپا دست یافت.

 

با وجود عملکرد نسبتاً خوب ستاره برزیلی در ترکیب باواریایی‌ها اما باشگاه بایرن مونیخ اعلام کرد که قرارداد او را دائمی نخواهد کرد و به همین خاطر کوتینیو در تابستان دوباره به بارسلونا بازگشت.

 

 

 

 

کوتینیو در ابتدای فصل حتی به یک بازیکن ثابت زیر نظر رونالد کومان تبدیل شده بود اما رفته رفته شرایط تغییر کرد و او اخیرا در جریان دیدار بارسا برابر ایبار نیز به شدت دچار مصدومیت شد تا سال 2020 به بدترین شکل ممکن برایش به پایان برسد.

 

گفته می‌شد در صورتیکه تعداد بازی های هافبک برزیلی در بارسلونا به عدد 100 برسد، این باشگاه کاتالانی باید با توجه به بندی در قرارداد او 20 میلیون یورو به لیورپول بپردازد اما اسپورت حالا مدعی شده که آسیب دیدگی طولانی مدت کوتینیو و دوری او تا اواخر فصل باعث خواهد شد که این بازیکن به این آمار نرسد و نهایتاً قرمزهای آنفیلد نیز از دریافت این پول بی‌نصیب بمانند چرا که بارسا قصد دارد کوتینیو را در تابستان 2021 به فروش برساند.