کد خبر: 1729204/39

زمان: 15:09  
1399/10/14

بازدید: 34,508

سرمربی استقلال در نشست خبری امروز از یک پرسش عجیب ناراحت و عصبانی شد.

به گزارش “ورزش سه”، در دقایق پایانی کنفرانس خبری محمود فکری سرمربی آبی های پایتخت قبل از مصاف با آلومینیوم اراک با پرسشی مواجه شد که بسیار ناراحتش کرد. از فکری پرسیده شد که آیا صحت دارد یکی از مدیران باشگاه به او اولتیماتوم داده که باید از 3 بازی اخیر 6 امتیاز کسب کند؟ این پرسش در آستانه مسابقه با‌ آلومینیوم باعث ناراحتی و عصبانیت فکری شد وجملات تندی را بر زبان آورد.

سرمربی استقلال گفت: «اولتیماتوم برای مربی که صدر جدول است؟ ( با خنده) این همان داستانی است که گفتم، شاید باید خرج کنیم؟ شاید اولتیماتوم پاداشی است که دوستان برای ما درست کردند.»

وی افزود: «ما از 3 بازی خانگی بیرون از خانه 7 امتیاز کسب کردیم. من به استقلال آمده‌ام و تمام تلاشم را برای موفقیت تیم می کنم. شاید برخی از رفتارهای من خوششان نیاید ولی کاری که ما می کنیم هیچ خودخواهی و نفس عماره‌ای در آن وجود ندارد. بارها گفته ام من به اندازه کافی در استقلال تجربه دارم و فضا را به خوبی می شناسم. از هواداران هم می‌خواهم چه قبل و چه بعد از دربی باید رفتارهایی کنند که به نفع تیم باشد.خیلی از طرفداران استقلال به ما کمک می‌کنند و به ما انرژی خوب می دهند.روی صحبتم با طرفداران است، آقایانِ طرفدار استقلال بازیچه دست این و آن نشوید تا به امید خدا این تیم را به قهرمانی آسیا برسانیم.»