کد خبر: 1729432/29

زمان: 14:50  
1399/10/15

بازدید: 5,655

مدیر ورزشی یوونتوس از احتمال بازگشت پل پوگبا استقبال کرد.

به گزارش “ورزش سه”، بر اساس ادعای نشریه میرر انگلیس، باشگاه منچستریونایتد در نظر دارد در پایان فصل جاری اقدام به فروش پل پوگبا کند؛ بازیکنی که قراردادش در تابستان 2022 به پایان می‌رسد.

 

 

 

 

طبق این گزارش؛ سران باشگاه منچستریونایتد متقاعد شده‌اند که هافبک فرانسوی‌شان قصد تمدید قراردادش با این باشگاه را ندارد، از این‌رو به دنبال این هستند تا در تابستان آینده از فروش او سود ببرند. سه باشگاه رئال مادرید، یوونتوس و پاری‌سن‌ژرمن مشتریان اصلی پوگبای 27 ساله هستند.

پوگبا در سال 2012 پس از جدایی از منچستریونایتد به یوونتوس پیوست و در 4 سالی که در عضویت این تیم ایتالیایی بود، با ارائه بازی‌های درخشان و ثبت 34 گل زده و 40 پاس گل در 178 بازی، مسئولان باشگاه منچستریونایتد را برای بازگرداندنش به اولدترافورد متقاعد کرد و در نهایت در تابستان 2016 با عقد قراردادی به ارزش 105 میلیون یورو که در آن زمان رکورد جهانی نقل‌وانتقالات بود، به جمع شیاطین سرخ بازگشت.

 

 

 

 

فابیو پاراتیچی،مدیر ورزشی باشگاه یوونتوس نه تنها شایعه بازگشت پل پوگبا به یوونتوس را رد نمی کند، بلکه به نوعی تمایل بانوی پیر به برگرداندن این هافبک فرانسوی از منچستریونایتد را تأیید کرد.

مدیرورزشی باشگاه یوونتوس به شبکه DAZN گفت:« بازگشت پوگبا؟ ما همه بازیکنانی که پیراهن‌مان را به تن کرده‌اند، برای نام یوونتوس بازی کرده‌اند و با تمام وجودشان برای باشگاه مایه گذاشتند را دوست داریم. با این حال باید منتظر بمانیم و ببینیم که چه اتفاقی رخ می‌دهد. ما از نیروهای فعلی‌مان راضی هستیم.»