به گزارش “ورزش سه”، طی ماه‌های اخیر بارها گفته شد که ادواردو کاماوینگا پدیده جوان و 18 ساله باشگاه رن در تیررس رئال مادرید قرار دارد و زین الدین زیدان درخواست کرده او هر طور که شده به سانتیاگوبرنابئو منتقل شود.

کاماوینگا فصل قبل نمایشی خیره کننده در رن داشت و همین باعث شد تا او مورد توجه پاری سن ژرمن و رئال مادرید قرار گیرد.

این هافبک جوان باوجود پیشنهادهای وسوسه انگیز در تیمش باقی ماند اما او دوست دارد که راهی یک تیم بزرگ تر به ویژه رئال مادرید شود.

 

 

 

 

مدیر برنامه های این بازیکن جوان موسی سیسوکو بود اما او تصمیم گرفت که مدیر برنامه های خود را عوض کند و جاناتان بارنت را به عنوان مدیر برنامه های خود انتخاب کرده است.

بارنت مدیر برنامه گرت بیل است و باوجود آنکه او باعث بازگشت بیل به لیگ جزیره شد  اما رابطه بسیار خوبی با فلورنتینو پرز دارد و همین می تواند یک گام دیگر کاماوینگا جوان را به رئال  مادرید نزدیک کند.

کاماوینگا در فصل جاری 15 بازی برای رن انجام داده و توانسته یک گل به ثمر رساند. او یکی از 30 بازیکن تاثیرگذار سال 2020 فوتبال فرانسه لقب گرفت.

 

 

 

 

بارنت در مصاحبه با اکیپ و در مورد آینده کاماوینگا گفت:« بهترین ارتباط ممکن را با کاماوینگا و خانواده اش دارم. به ویژه با پدرش و خود ادواردو همکاری مان نزدیک است. مهمترین مساله این است که به دنبال بهترین ها برای او باشیم. باید بهترین تصمیم ممکن را در مورد آینده کاماوینگا بگیریم.»

 

بارنت در مورد علاقه رئال به جذب این بازیکن گفت:« با رئال مادرید همواره بهترین ارتباط را داشته ام. ببینیم چه خواهد شد.»