کد خبر: 1729929/39

زمان: 20:04  
1399/10/17

بازدید: 23,306

سرمربی استقلال هنوز تصمیم نهایی اش را برای پست دفاع چپ در دربی نگرفته است.

به گزارش “ورزش سه”، یکی از اتفاقات خوبی که برای استقلال در آستانه دربی رخ داد، بازگشت مصدومان و حضور همه نفرات این تیم قبل از مسابقه با پرسپولیس است.

در این شرایط دست محمود فکری برای انتخاب ترکیب تیمش باز است و البته او کار سختی هم برای انتخاب کردن بین نفراتش دارد. البته به نظر می‌رسد محمود فکری برای انتخاب بازیکن در پست دفاع چپ کار دشوارتری خواهد داشت. جایی که محمد نادری، هرویه میلیچ و محمد دانشگر شانس بازی کردن دارند.

محمد نادری به دلیل سابقه بازی در پرسپولیس انگیزه زیادی برای بازی مقابل تیم سابقش دارد و با توجه به بازگشتش به تمرینات، فکری به گزینه بازی دادن به او در دربی فکر کرده اما مشکل اینجاست که نادری به دلیل مصدومیت در بازیهای اخیر استقلال جایی نداشته و ممکن است از نظر بدنی آمادگی گذشته را نداشته باشد. از  سوی دیگر هروویه میلیچ مدافع استقلال هم به خاطر پست اینستاگرامش، چند روزی مجوز حضور در تمرینات تیمش را پیدا نکرد و قرار است از فردا به تمرینات برگردد.

سرمربی استقلال در بازی های تیمش برابر گل گهر و آلومینیوم اراک از محمد دانشگر در پست دفاع چپ استفاده کرد و با توجه به اینکه استقلال در این دو بازی برنده شده، شاید او علاقه‌ای به دست زدن به ترکیب تیم برنده نداشته باشد و به همین دلیل، دانشگر هم شانس بازی در دربی را به عنوان دفاع چپ استقلال دارد .

باید منتظر ماند و  دید فکری از کدامیک از این سه بازیکن برای بازی حساس هفته آینده استفاده خواهد کرد.