به گزارش مجله ورزشی فوتوب، استفانو پیولی سرمربی تیم فوتبال میلان می گوید تیمش لیاقت باخت از همه نظر به اسپتسیا را دارد. روسونری شنبه شب در فینال بازی برگشت از بازی برگشت هفته بیست و دوم سری آ ، اسپتسیا را با نتیجه 2-0 شکست داد ، این اولین شکست از دسامبر 2019 و دومین شکست مقابل یوونتوس بود. میلانی ها در این بازی حتی یک گل هم به ثمر نرساندند اما سرانجام یک فرصت ایده آل را برای افزایش فاصله خود با یوونتوس که در رده سوم قرار دارد و به ناپولی باخت ، از دست دادند.

استفانو پیولی در پایان بازی به DAZN گفت: “ما قطعاً باید به این شکست پاسخ دهیم.” اسپتسیا بازی را به خوبی برد و من فکر می کنم ما باید برای اولین بار در این فصل شکست بخوریم زیرا بازی ما کافی و یکپارچه نبود و بنابراین حریف ما عملکرد خوبی ارائه داد. این شکست درسی ارزشمند به ما آموخته است و اگر بازی های با کیفیت ارائه نکنیم باز هم شرمنده خواهیم شد. یکی از تیم هایی نیست که ما برای پیروزی بدانیم. ما همیشه روی پاس دادن ، ارائه یک بازی اساسی و بهبود ریتم حرکات تمرکز می کنیم ، بنابراین اگر یکی از این عناصر را از دست بدهیم ، کارایی ما کاهش می یابد. البته میلانی هایی که به این سبک بازی می کنند میلانی های مورد علاقه نیستند. بنابراین هفته آینده باید به این باخت واکنش نشان دهیم زیرا می دانیم که چقدر بد بازی کردیم و چه بازی های پیچیده ای پیش رو داریم.

پیولی افزود: “کسانی که آموزش ما را دیدند مطمئناً انتظار چنین عملکردی را نداشتند.” شاید ما آنقدر آماده نبودیم که بتوانیم به مشکلاتی که رقیب ایجاد کرده واکنش نشان دهیم. عملکرد ما بد بود. بنابراین خارج شدن از زمین با سر پایین امری طبیعی است ، اما فردا پا خواهیم شد.