کد خبر: 1729325/50

زمان: 09:25  
1399/10/15

بازدید: 2,745

آندره‌آ پیرلو سرمربی یوونتوس بعد از پیروزی 4-1 مقابل اودینزه گفت تیمش در این بازی بهترین یوونتوس ممکن نبوده ولی پیروزی خوبی بدست آورده است.

به گزارش “ورزش سه”، یوونتوس دیشب در چهاردهمین بازی خود در فصل جاری سری آ به مصاف اودینزه رفت و موفق شد حریفش را با نتیجه 4-1 شکست دهد و به رتبه پنجم جدول صعود کند. یوونتوس حالا با ده امتیاز کمتر از آث میلان صدرنشین و یک بازی کمتر از این تیم در رتبه پنجم قرار دارد.

 

 

کریستیانو رونالدو در بازی دیشب برای یوونتوس دو گل زد و گلهای دیگر این تیم توسط فدریکو کیه‌زا و پائولو دیبالا به ثمر رسید. پیرلو سرمربی یووه در پایان بازی از عملکرد تیمش در ابتدای بازی راضی نبود و گفت یووه بهترین عملکرد ممکن را نداشته ولی موفق شده پیروزی خوبی بدست بیاورد.

 

پیرلو در پایان بازی گفت:” ما امروز بهترین یوونتوس ممکن نبودیم به خصوص به این خاطر که یک شکست بد مقابل فیورنتینا را تازه پشت سر گذاشته بودیم. ما بازی را عصبی و دستپاچه شروع کردیم به خصوص زمانی که مهاجمین آنها به سمت دروازه ما حرکت می کردند. ولی هر چه از زمان بازی گذشت اعتماد به نفس بیشتری پیدا کردیم”.

 

 

سرمربی یوونتوس در ادامه گفت:” می دانستیم که اودینزه در این بازی سعی می کند در مقابل دروازه خودش جمع شود و به ضدحمله ها دل ببندد و منتظر اشتباهات ما بنشیند. اما ما برای جلوگیری از رخدادن چنین وضعیتی اقدامات لازم را انجام دادیم و موفق هم شدیم”.