کد خبر: 1729427/29

زمان: 16:05  
1399/10/15

بازدید: 10,910

اعتراض ادامه دار استون ویلا

پنالتی سرنوشت ساز منچستریونایتد در بازی برابر استون ویلا همچنان کانون حاشیه است.

به گزارش “ورزش سه”، منچستریونایتد شنبه شب توانست در اولدترافورد با نتیجه 2-1 بر استون ویلا پیروز شده و با لیورپول هم امتیاز شود.

در این بازی آنتونی مارسیال ابتدا منچستر را پیش انداخت ولی ویلا در دقیقه 57 کار را به تساوی کشاند. بلافاصله یونایتد به یک ضربه پنالتی رسید و برونو فرناندز توانست گل برتری را به ثمر برساند.

روی این پنالتی حرف و حدیث بسیار است و در تکرار تصاویر مشخص بود که پل پوگبا خودش را زمین زده اما داور فریب او را خورد و اعلام پنالتی کرد. 

 

 

 

 

 

 

برای استون ویلا عجیب است که چرا روی این صحنه وی ای آر دخالت نکرد. داگلاس لوئیس مدافع برزیلی که پوگبا در برخورد با او سرنگون شد، توئیت کرد:« ویدیوی برخورد را دیدم و فکر نمی کنم مرتکب پنالتی شده باشم. من همیشه طرفدار فوتبالی کم اشتباه و منصفانه ام و یکی از مدافعان استفاده از وی ای آر هستم ولی چنین اشتباهی با وجود وی ای آر می تواند سرنوشت یک تیم را عوض کند.»

 

سرمربی ویلا هم معترض این پنالتی بود:« ابتدا فکر کردم پنالتی بوده ولی تصاویر را که دیدم، متوجه شدم پوگبا بدون اینکه اتفاقی رخ دهد، خودش را زمین زد و داور فریب خورد. عجیب است که وی ای آر روی این صحنه دخالت نکرد.»