کد خبر: 1729076/42

زمان: 20:09  
1399/10/13

بازدید: 24,578

مائوریسیو پوچتینو، سرمربی جدید پاری سن ژرمن اهداف بزرگی در این باشگاه دارد.

به گزارش “ورزش سه”، بالاخره شایعات روزهای اخیر امروز به واقعیت تبدیل شده و مائوریسیو پوچتینو، سرمربی جوان و آرژانتینی هدایت پاری سن ژرمن را به جای توماس توخل بر عهده گرفت. مائوریسیو پوچتینو بعد از 14 ماه بیکاری، حالا سرمربی یکی از پرستاره ترین تیم های جهان فوتبال شده و نزدیک به دو دهه بعد از حضور در ترکیب پاری سن ژرمن، حالا می خواهد روی نیمکت این تیم دست به کارهای بزرگی بزند.

 

 

مائوریسیو پوچتینو پس از امضای قرارداد گفت: “من واقعاً خوشحالم و افتخار می کنم که به عنوان سرمربی جدید پاری سن ژرمن انتخاب شدم. من می خواهم از مدیریت باشگاه به خاطر اعتمادی که به من داشتند تشکر کنم. همانطور که می دانید این باشگاه همیشه جایگاه ویژه ای در قلب من داشته است. من خاطرات فوق العاده ای به خصوص از فضای منحصر به فرد استادیوم پارک دوپرنس دارم.

 

حالا با نهایت بلندپروازی و البته فروتنی به پاری سن ژرمن بازگشته و علاقمند به کار کردن با برخی از با استعدادترین بازیکنان جهان فوتبال هستم. این تیم پتانسیل فوق العاده ای دارد و من و کادرفنی ام همه تلاش خود را خواهیم کرد تا بهترین نتایج را روی نیمکت پاری سن ژرمن در همه مسابقات کسب کنیم. ما همچنین تمام تلاش خود را خواهیم کرد تا به تیم هویتی مبارز و هجومی ببخشیم و این سبک مورد پسند هواداران پاری سن ژرمن قرار گیرد.”