کد خبر: 1728264/29

زمان: 17:01  
1399/10/09

بازدید: 12,403

ادعای لوپاریزین:

در فرانسه ادعا کرده اند که دستمزد مائوریسیو پوچتینو سرمربی احتمالی پی اس جی کمتر از توماس توخل خواهد بود. توخل امروز رسما اخراج شد.

به گزارش “ورزش سه”، نشریه لو پاریزین فرانسه ادعا کرد که مائوریتسیو پوچتینو سرمربی احتمالی تیم فوتبال پاری‌سن‌ژرمن با قبول دستمزدی به مراتب کمتر از آنچه این باشگاه به سرمربی قبلی‌اش توماس توخل می‌داد، هدایت PSG‌ را بر عهده خواهد گرفت.

 

 

 

 

طبق ادعای این نشریه، توخل که امروز رسما از سرمربیگری پاریسی‌ها برکنار شد، ماهانه 625 هزار یورو از این تیم حقوق خالص دریافت می‌کرد که البته باشگاه فرانسوی موظف است تا پایان قراردادش با این مرد آلمانی همچنان این حقوق را به او بپردازد.

در همین حال اما مدیران پاری‌سن‌ژرمن توانسته‌اند رضایت پوچتینو را برای دریافت حقوقی بسیار کمتر از توخل جلب کنند هرچند هنوز رقم دقیقی که به این مرد آرژانتین پیشنهاد شده مشخص نیست.

 

 

 

 

نشریه پاریسی علاوه بر این موضوع فاش کرده که پوچتینو از پاریسی‌ها خواسته است که دو دستیار سابق او در تاتنهام، میگل دآگوستینو و خسوس پرز و همینطور پسر 25 ساله‌اش سباستیانو پوچتینو را هم به کادر فنی تیم اضافه کند. سباستیانو در تاتنهام نیز به عنوان جوان‌ترین عوض کادر فنی یکی از تیم‌های لیگ برتر انگلیس، به پدرش کمک می‌کرد.