به گزارش “ورزش سه”، مربی جدید پاری‌سن‌ژرمن، موریسیو پوچتینو، خواهان به خدمت گرفتن هوگو لوریس دروازه‌بان سابقش در تاتنهام شد.

این مربی 48 ساله که به تازگی کار خود در PSG را آغاز کرده مشغول بررسی تیم جدید خود و مشخص کردن بازیکنان جدید برای پیوستن به این تیم است.

 

 

گفته می‌شود که هوگو لوریس شاگرد قدیمی پوچتینو در تاتنهام یکی از نفراتی است که در لیست خریدهای PSG وجود دارد. پوچتینو و لوریس روابط دوستاه بسیار صمیمانه‌ای با هم داشتند و تا زمانی که پوچتینو در تاتنهام بود هر روز ناهار را با هم صرف می‌کردند. پیشنهاد PSG برای این دروازه‌بان فرانسوی می‌تواند بسیار وسوسه‌برانگیز باشد؛ پیوستن به رفیق قدیمی و بازگشت به وطن!

هوگو لوریس 34 ساله در 18 ماه پایانی قراردادش با تاتنهام به سر می‌برد و هر چند مشغول مذاکره با باشگاه برای بستن قراردادی جدید است، اما دو طرف هنوز به توافقی نرسیده‌اند. تاتنهام علاقمند است که قراردادی بلندمدت با دروازه‌بان ملی‌پوش فرانسوی ببندد.

هوگو لوریس در حال حاضر پس از دنی رز و هری کین سومین بازیکن قدیمی این باشگاه است.

گزارش‌ها حاکی از آن است که باشگاه لندنی اگر  لوریس را به پاری سن ژرمن ببازد، قصد دارد دروازه‌بان دیگری را به خدمت بگیرد، هرچند در تاتنهام دوازه‌بانانی مانند جو هارت و پل گازانیگا با ارزش‌های ثابت شده وجود دارند.

گفته می شود سام جانستون از وست بروم و دین هندرسون از منچستر یونایتد هر دو در لیست اهداف بالقوه تاتنهام قرار دارند.