کد خبر: 1729782/50

زمان: 09:40  
1399/10/17

بازدید: 3,300

مائوریسیو پوچتینو سرمربی جدید PSG می گوید به همراه کادر فنی‌اش در تلاش است تا بهترین پست ممکن را برای ستاره برزیلی اش نیمار پیدا کند.

به گزارش “ورزش سه”، مائوریسیو پوچتینو سرمربی جدید پاری سن ژرمن با تمجید از نیمار ستاره برزیلی این تیم می گوید سخت در تلاش است تا بهترین پست ممکن برای نیمار را پیدا کند و سعی می کند از توانایی های او بیشترین استفاده را ببرد.

 

 

نیمار از سال 2017 که با قراردادی نجومی از بارسلونا راهی پاری سن ژرمن شده تا امروز یکی از ستاره های کلیدی این تیم بوده است. اما PSG در خط تهاجمی از ستاره های متعددی برخوردار است که از جمله آنها می توان به کیلیان امباپه، آنخل دی ماریا و مائورو ایکاردی اشاره کرد.

 

پوچتینو که در یک کنفرانس خبری شرکت کرده بود درباره نیمار گفت:” وقتی نیمار تمرین کردن با تیم را شروع کند ما بهترین پست را برای او پیدا خواهیم کرد تا بتواند توانایی‌هایش را به بهترین شکل ممکن به نمایش بگذارد”.

 

 

سرمربی جدید PSG در ادامه گفت:” ما دوست نداریم درباره سیستم‌ها صحبت کنیم. ما درباره بازی‌ها و عملکردها صحبت خواهیم کرد. هدف ما این است که همه بازیکنها و از جمله نیمار در اوج باشند. بازیکنانی مثل نیمار همگی رهبر هستند و به نوعی نقش رهبری شان را در تیم ایفا می کنند. ما هر چه در تیم تعداد رهبران بیشتری داشته باشیم، چه در رختکن و چه در زمین برای باشگاه بهتر خواهد بود”.