کد خبر: 1727819/4

زمان: 10:51  
1399/10/07

بازدید: 34,507

اتفاق ویژه بعد از واترپلو در قائمشهر

یحیی گل محمدی این فرصت را خواهد داشت تا در 4 بازی آتی تیمش، در استادیوم آزادی حضور یابد.

به گزارش “ورزش سه”، بعد از تصاویر عجیبی که در بازی هفته گذشته دو تیم پرسپولیس و نساجی در قائمشهر ثبت شد، اکنون یحیی گل محمدی امیدوار است تیمش طی 4 بازی آتی که در استادیوم آزادی بازی خواهد داشت، از نظر کیفیت فنی بتواند نمایش مدنظر کادرفنی را به اجرا بگذارد. پرسپولیس طی دیدارهای آتی با ذوب آهن، سپاهان، استقلال و مس رفسنجان در آزادی بازی خواهد کرد و شانس این را خواهد داشت تا با سود بردن از کیفیت قابل توجه چمن این استادیوم، دیدار مقابل نساجی در قائمشهر را فراموش کند.

شاگردان یحیی گل محمدی ابتدا بازی معوقه خود برابر ذوب آهن را در استادیوم آزادی برگزار خواهند کرد و بعد از آن در دیداری حساس برابر شاگردان محرم نویدکیا بار دیگر میزبان خواهند بود. جدال بعدی پرسپولیس دربی خواهد بود که اینبار آنها در شرایط مهمان در استادیوم آزادی باید برابر شاگردان محمود فکری قرار گیرند. بعد از بازی دربی نیز شاگردان یحیی محمدی چهارمین بازی پیاپی خود در استادیوم آزادی را برابر مس رفسنجان برگزار خواهند کرد.

 

این یک موقعیت و فرصت ویژه برای پرسپولیس خواهد بود تا با انجام چهار بازی پیاپی در استادیوم آزادی به دنبال کسب نتیجه و بازگشت به جمع مدعیان باشد و در این شرایط از سفرهای پیاپی و … دور باشد و باید دید یحیی گل محمدی و شاگردانش از این موقعیت سود خواهند برد یا خیر.