ابراهیمی در گفتگو با خبرنگار مهر درباره بازی امروز سوپرجام بین پرسپولیس و تراکتور تبریز اظهار داشت: مسابقات فوتبال در باشگاه ها به دلیل بازی های ملی تعطیل شده است و باشگاه ها قطعاً از دوره اوج خود دور شده اند.

پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس ادامه داد: فرسایشی شدن رقابت‌های لیگ برتر عامل بسیاری از مصدومیت‌ها است و امیدوارم در این مدت که تا پایان فصل باقی مانده است کمتر بازیکنی دچار مصدومیت شود.

وی راجع به شانس قهرمانی یکی از این تیم‌ها تاکید کرد: من فکر می‌کنم این قهرمانی در اعتماد به نفس هر یک از تیم‌های تراکتور و پرسپولیس تأثیر گذار است. شرایط پرسپولیس بهتر از تراکتور است اما فکر می‌کنم این تیم هم با توجه به مصدومیت‌ها و بازیکنانی که به خاطر حضور در تیم ملی کمترین حضور در تمرینات گروهی را داشته‌اند دچار مشکلاتی شود.

ابراهیمی افزود: پرسپولیس چهار جام پیش رو دارد و در تمام آنها نیز مدعی است. اگر پرسپولیس بتواند امروز به جام برسد قطعاً تأثیر زیادی در ادامه بازی‌های خود در لیگ برتر، جام حذفی و لیگ قهرمانان آسیا دارد. این تیم اگر می‌خواهد قهرمانی‌های امسال را برای خود کند باید از جام امروز شروع کند.

کارشناس فوتبال ایران در پایان خاطرنشان کرد: پرسپولیس باید تمام نگاه خود را معطوف به قدرت خط میانی اش کند. این تیم در خط دفاع و حمله مشکلی ندارد اما باید همچنان در جمع هافبک‌های خود خلاقیت و بازی‌سازی را بیشتر کند.

پرسپولیس برای جام گرفتن باید از امروز شروع کند