کد خبر: 1729885/29

زمان: 17:10  
1399/10/17

بازدید: 30,044

گزارش؛

هر اندازه ادن هازارد در یک سال اخیر افت داشته و قیمت او به یک سوم قیمت گذشته رسیده، پدری گونزالس در بارسلونا چشم ها را به خود خیره کرده است.

به گزارش “ورزش سه”، شکوفایی پدری گونزالس پدیده 18 ساله سابق لاس پالماس در ترکیب بارسلونا باعث شده تا به یکی از بهترین بازیکنان تیم کاتالان و به یکی از پدیده های لالیگا تبدیل شود. رونالد کومان مربی هلندی علاقه خاصی به وی دارد و به نظر می رسد که آینده درخشانی پیش روی پدری است.

 

 

 

 

عملکرد خوب پدری در بارسلونا باعث شده تا قیمت وی در حال حاضر در سایت ترانسفرمارکت به 50 میلیون یورو برسد یعنی مشابه قیمت ستارگان دیگر فوتبال نظیر ادن هازارد(60 میلیون یورو) در رئال مادرید یا فیلیپه کوتینیو در خود بارسلونا. 

بارسا برای خرید پدری از لاس پالماس فقط 5 میلیون یورو هزینه کرد و حالا قیمت این هافبک ده برابر شده است، نکته ای که نشان می دهد که این بازیکن پیشرفت بزرگی داشته و با روند کنونی می تواند یکی از ستارگان اینده فوتبال اسپانیا باشد.

 

 

 

 

پدری در حال حاضر ششمین بازیکن ارزشمند ترکیب بارسلونا است که لئو مسی و آنسو فاتی با 80، مارک آندره تراشتگن با 75، فرانکی دی یونگ با 65 و آنتوان گریزمان با 60 میلیون یورو بالاتر از او هستند اما بعید نیست که پدیده 18 ساله بتواند در ماه های آینده قیمت بیشتری را پیدا کند و حتی در میان سه بازیکن ارزشمند ترکیب تیم کاتالان قرار بگیرد.