به گزارش “ورزش سه”،  همه چیز از ادعای روزنامه قطری مبنی بر عدم علاقه  سرمربی جدید تیم فوتبال الدحیل به رامین رضاییان شروع شد . آن هم در حالی که  رامین رضائیان در دوره سرمربیگری ولید رکراکی مراکشی یکی از بازیکنان کلیدی الدحیل بود اما به نظرمی رسد با روی کار آمدن صبری لاموشی سرمربی سابق ناتینگهام فارست و رن فرانسه  رضاییان چندان مورد علاقه این سرمربی نیست و احتمال جدایی او وجود دارد.

اخیراً رسانه‌های قطر اعلام کردند چند بازیکن الدحیل از جمله رامین رضاییان، «مهدی بن عطیه» و «یوسف المساکنی» در لیست مازاد این تیم بوده و در نقل و انتقالات زمستانی الدحیل را ترک می‌کنند.

لموشی در واکنش به تغییرات احتمالی تیمش گفت: در مورد تغییرات و بازیکنان معرفی شده صحبت‌های زیادی وجود دارد اما ما فقط روی بازی‌ها تمرکز داریم.

 هنوز دوره نقل و انتقالات زمستانی فرا نرسیده است. مدیریت باشگاه می‌داند که باید چه کارهایی انجام بدهد و همه چیز به موقع انجام خواهد شد.

گفتنی است الدحیل پس از شکست مقابل السیلیه موفق شده در دو بازی آینده خودش برابر العربی  به پیروزی 2 بر 0 و درمقابل الخور به یک بر پر گل 6 بر 1 دست یابد و در حال حاضر با 18 امتیاز از 10 بازی در جایگاه 4 جدول رده بندی قرار دارد.

در حالی که در لیگ ستارگان قطر تا به این جا شاگردان ژاوی در السد همچنان بدون باخت و با 9 پیروزی و یک مساوی حسابش را از سایر تیم ها جدا کرده است.