کد خبر: 1728987/50

زمان: 13:24  
1399/10/13

بازدید: 5,889

میکل آرتتا

میکل آرتتا سرمربی آرسنال می گوید دیدار امروز تیمش با وست برامویچ برای توپچی‌‌ها حکم غسل تعمید با آتش را دارد.

به گزارش “ورزش سه”، درحالیکه آرسنال امروز به خانه وست برامویچ سفر می کند تا هفدهمین بازی خود در لیگ برتر را مقابل این تیم برگزار کند میکل آرتتا سرمربی آرسنال می گوید بازی امروز برای تیمش اهمیتی بسیار زیاد دارد. آرتتا برای توصیف اهمیت این بازی برای بازیکنانش از آن به عنوان غسل تعمیدی در آتش یاد کرد.

 

 

وست برامویچ امروز با هدایت مربی جدیدش سم آلردایس به مصاف آرسنال می رود. آلردایس سالها پیش که آرسن ونگر هدایت آرسنال را به عهده داشت و میکل آرتتا به عنوان بازیکن در این تیم بازی می کرد به عنوان مربی ای شناخته می شد که گربه سیاه تیم آرسن ونگر بود. به همین خاطر است که آرتتا از آلردایس به عنوان یک مربی فوق العاده یاد کرده و بازی با وست برامویچ را بسیار دشوار خواند.

 

آرتتا در آستانه بازی امروز گفت:” آلردایس پیروزی در بازی امروز را برای ما خیلی سخت خواهد کرد. او سابقه و شخصیتی دارد که باعث می شود تیمش مقابل هر حریفی موثر بازی کند. آلردایس روحیه رقابت جویی را به تیمهایش تزریق می کند و تیم او در حال حاضر خیلی خوب کار می کند”.

 

 

سرمربی آرسنال در ادامه گفت:” آلردایس همیشه از بازی کردن مقابل تیمهای بزرگ خوشش می آید و از قضا مقابل تیمهای شناخته شده همیشه خوب نتیجه گرفته است. ما امروز یک بازی بسیار دشوار در پیش رو داریم”.