روح‌الله نجف‌پور در مورد سرمربی تیم فوتبال قشقایی شیراز ، هواداران هزینه غذای هتل و اعضای تیم را پرداخت کردند ، به خبرنگار ورزشی مجله ورزشی فوتوب گفت:. این اولین بار نیست و هیچ ارتباطی با مشکلات مالی ندارد. طی هشت سال گذشته ، هواداران از استان های مختلف بخشی از هزینه های غذای ما را از عشق به تیم قشقایی پرداخت کرده اند. این باشگاه وظیفه خود را به خوبی انجام داده و 20٪ از قرارداد بازیکنان به وی پرداخت شده است.

وی گفت: “ما برای همه سفرها آماده می شویم ، اما به اندازه تیم هایی مانند استقلال خوزستان و مس کرمان خوب نیستیم و همه این را می دانند.” کم. اگر داریوش هرموزی توضیح دهد که هواداران برای تیم هزینه می کنند ، اشتباه می کند.

مدیر کل قشقایی ، سرمربی تیم فوتبال باشگاه گفت: “هواداران طی هشت سال گذشته در همه شهرها از قشقایی پشتیبانی مالی و معنوی می کردند. این امری طبیعی است و مشکلی برای ما ندارد. بدشانسی و مشکلات مالی.” ما نتوانستیم به نتایج برسیم زیرا قرارداد سختی برای فشار آوردن وجود نداشت.

نجف پور درباره نتایج تیم قشقایی صحبت کرد و 1400 تیم را سال صعود به لیگ برتر عنوان کرد: “ما از نتایج تیم راضی نیستیم ، اما بازیکنان خوب بازی می کنند.” ما قیمت 1400 را افزایش می دهیم ، اما هیچ طرفداری در ورزشگاه نیست که به ما کمک کند. قشقایی محبوب ترین تیم در لیگ دسته اول است و در استادیوم ما جایی برای سوزن انداختن وجود نداشت. طرفداران انسانی 60٪ تیم ما را تشکیل می دهند و در غیاب آنها اسپانسر و مجری تلویزیون نیستند.

وی با بیان اینکه کمبود هوادار روی نتایج تیم قشقایی تأثیرگذار بود ، گفت: “ما انتظار کرونا را نداشتیم ، اما من به این تیم اعتقاد دارم و در هشت بازی باقیمانده نیمه اول عملکرد خوبی خواهیم داشت.” طی سه هفته گذشته ، همه ما با سه تیم برتر جدول روبرو شده ایم. ما مقابل استقلال خوزستان 10 نفره بودیم اما امکان گلزنی در دروازه خودمان را فراهم نکردیم.