کد خبر: 1728774/52

زمان: 21:25  
1399/10/11

بازدید: 25,420

مینو رایولا، مدیر برنامه های ارلینگ هالند صحبت های مطرح شده مبنی بر حضور این بازیکن در بارسلونا را اخباری نامعتبر و اشتباه تلقی کرد.

به گزارش “ورزش سه”، تاثیر ارلینگ هالند در باشگاه دورتموند به حدی بوده که او حالا بعد از گذشت مدت زمانی کوتاه به بهترین بازیکن این تیم تبدیل شده و از طرف دیگر غول های فوتبال اروپا علاقه زیادی به جذب او نشان داده‌اند.

 

باشگاه‌های بزرگی نظیر لیورپول، منچستر یونایتد، منچستر سیتی و البته رئال مادرید خواهان به خدمت گرفتن این ستاره نروژی هستند. از طرفی طی روزهای اخیر گفته شد که امیلی روسود، نامزد ریاست بارسلونا در صورت پیروزی شدن در انتخابات ارلینگ هالند را به نوکمپ خواهد آورد؛ موضوعی که روز گذشته مشاور ارشد روسود در مصاحبه ای با آاس آن را تایید کرده بود.

 

 

 

 

در همین ارتباط شایعات مطرح شده درباره حضور مهاجم نروژی در بارسلونا با واکنش مدیر برنامه‌های او یعنی مینو رایولا همراه بوده و در این باره می گوید: ” اخبار جعلی! من با هیچ یک از نامزدهای ریاست باشگاه بارسلونا در مورد ارلینگ هالند یا بازیکنان دیگر صحبت نکرده و نخواهم کرد. با این حال اگر رئیس بارسا در ماه ژانویه انتخاب شود می تواند با من تماس بگیرد.”