کد خبر: 1728610/52

زمان: 23:40  
1399/10/10

بازدید: 11,490

بنتانکور:

رودریگو بنتانکور، هافبک اروگوئه ای یوونتوس به هواداران این تیم وعده داد که بیانکونری همچنان مدعی فتح اسکودتو خواهد بود.

به گزارش “ورزش سه”، یوونتوس در فصل جاری رقابت‌های سری آ اقتدار همیشگی را از خود نشان نداده و در حال حاضر با 24 امتیاز و البته یک بازی کمتر نسبت به سایر رقبا در رده ششم جدول قرار گرفته است.

 

رودریگو بنتانکور، ستاره اروگوئه‌ای یوونتوس مصاحبه ای با اسکای اسپورتس انجام داده و می گوید: ” ما هنوز در رقابت برای فتح اسکودتو هستیم. حتی قبل از آمدن من، می‌دانم که یوونتوس در مقاطعی حتی 10 امتیاز با صدر جدول فاصله داشته و نهایتاً کار ا جبران کرده و قهرمان شده است.

 

 

 

 

بعد از هر مسابقه ما باید روی بازی بعدی تمرکز کنیم و این ذهنیتی است که برای پیروز شدن به آن احتیاج داریم.”

 

بنتانکور درباره آندره پیرلو: ” داشتن یک سرمربی مانند پیرلو افتخار بزرگی برای ما محسوب می‌شود. نگاه کردن به نیمکت و دیدن او در آن جا برای ما اتفاق ویژه ای است. من می دانم که یک ماه سخت را پیش رو داریم اما باید چشم انداز خود را توسعه دهیم. من به هواداران می‌گویم که آرام باشند زیرا ما همچنان به چالش خود برای فتح اسکودتو ادامه می دهیم.”

 

 

 

 

شرایط به وجود آمده ناشی از ویروس کرونا: ” ما باید طوری باشیم که گویی هر روز آخرین روز زندگی ما محسوب می شود. این همان چیزی است که من امسال آن را یاد گرفتم. چند روز پیش پسر عموی من در بوینس آیرس درگذشت، او هم سن من بود.  فهمیدم که شما هرگز نمی دانید چه اتفاقی می تواند بیفتد و باید هر روز زندگی کنید مثل اینکه آخرین روز زندگی شما باشد.  همچنین به خانواده خود بگویید که چقدر آنها را دوست دارید، زیرا این بسیار مهم است. “