کد خبر: 1729279/52

زمان: 21:25  
1399/10/14

بازدید: 10,748

زولت لاو:

زولت لاو، دستیار توماس توخل در پاری سن ژرمن می گوید اخراج او از این تیم اتفاقی غیرمنتظره برای آنها بوده است.

به گزارش “ورزش سه”، با وجود شکست پاری سن ژرمن در دیدار فینال فصل گذشته لیگ قهرمانان اروپا مقابل بایرن مونیخ، این تیم در رقابت‌های داخلی موفق به کسب سه گانه شد اما نهایتاً چند روز پیش توماس توخل در اتفاقی غیرمنتظره از هدایت تیم فرانسوی برکنار شد و جای خود را به مائوریسیو پوچتینو داد.

 

زولت لاو، دستیار توماس توخل در پاری سن ژرمن اکنون در مصاحبه ای می گوید: ” ما شگفت زده شده بودیم زیرا 23 دسامبر بعد از پیروزی 4-0 در مقابل استراسبورگ لئوناردو به ما گفت که باشگاه دیگر نمی خواهد با توماس توخل ادامه دهد. بعد از اینکه در سال 2020 با مشکلات قابل توجهی روبرو شدیم، پس از دستیابی به موفقیت تاریخی با PSG، پس از گذراندن مرحله گروهی لیگ قهرمانان در پاییز، ما در لیگ در حال پیشرفت بودیم. درک این تصمیم بسیار دشوار بود.”

 

 

 

 

زولت لاو در ادامه گفت: ” پنجره نقل و انتقالات تابستان آنطور که ما می خواستیم پیش نرفت. بازیکنان اصلی که بعد از فینال لیگ قهرمانان جدا شدند به درستی جایگزین نشدند.  این باعث ایجاد تنش بین اعضای خاص هیئت مدیره و کارکنان و همچنین مدیر ورزشی شد.

 

همه اینها باعث شد که لئوناردو بخواهد کادر جدیدی را به پاری‌سن‌ژرمن بیاورد. صادقانه بگویم این وضعیت نمی‌توانست دوام بیاورد. بهتر بود اکنون و نزدیک به قله همه چیز متوقف شود‌. همان بهتر که توخل با خاطرات شگفت انگیز از پاری‌سن‌ژرمن خداحافظی کرد.”