به گزارش “ورزش سه”، هفته دوازدهم و نیم فصل دوم رقابت های لیگ ستارگان قطر از امروز با برگزاری 3 دیدار آغاز می شود اما مهمترین دیدار هفته فردا میان تیم های الغرافه و القطر برگزار می شود.

القطر که پس از جذب علی کریمی و یوسف بلایولی پیشرفت شگفت انگیزی داشت و از قعر جدول به رده چهارم رسیده است، فردا در ورزشگاه خانگی خود سحیم بن حمد میزبان الغرافه رده دومی خواهد بود. دیداری که شاید شاهد رونمایی از بشار رسن، بازیکن جدید این تیم نیز باشیم.

پیروزی القطر و توقف الدحیل مقابل ام الصلال می تواند این تیم را به رده دوم جدول رده بندی برساند و به همین دلیل این بازی، از اهمیت فوق العاده ای برای شاگردان یونس علی برخوردار است و آنها سخت به دنبال کسب سهمیه لیگ قهرمانان آسیا هستند.

اما طرفداران الغرافه که به تیم پلنگ ها مشهور هستند، با اذعان به حساسیت بالای این دیدار تعیین کننده، هشتگی را در شبکه های اجتماعی با عنوان “پلنگ ها شما را دفن میکنند” راه اندازی کرده اند. تقابلی که توجه عموم را در کشور قطر به خود جلب می کند.

 

 

 

 

 

با توجه به آزاد شدن حضور تماشاگران در استادیوم های قطر، اکنون طرفداران الغرافه خود را آماده می کنند تا در ورزشگاه سحیم بن حمد حضور پیدا کرده و از تیم خود حمایت کنند و با توجه به بازگشت اسلاویسا یوکانوویچ سرمربی این تیم به روی نیمکت الغرافه و رهایی او از شر ویروس کرونا، حالا پلنگ ها خود را برای فتح سحیم بن حمد آماده می کنند.

این دیدار حساس فردا و از ساعت 19:15 به وقت تهران برگزار می شود که امید هواداران قطر اس سی به ساق های دو بازیکن سابق استقلال و پرسپولیس یعنی علی کریمی و بشار رسن خواهد بود.