به گزارش “ورزش سه”، در تنها دیدار هفته دهم که امروز در ورزشگاه بنیان دیزل تبریز برگزار شد، تیم های ماشین سازی و سپاهان به مصاف هم رفتند که این دیدار 6 گل داشت و سهم هر تیم 3 گل بود اما پنج مورد از این گلها، از روی نقطه پنالتی به ثمر رسید.

در نیمه نخست سپاهان در حالی با برتری سه بر یک به رختکن رفت که داور 3 ضربه پنالتی اعلام کرد. سجاد شهباززاده 2 پنالتی را برای زردپوشان اصفهانی وارد دروازه حریف کرد و پیمان بابایی نیز از روی نقطه پنالتی یکی از گل های سپاهان را پاسخ داد.

اما در دقیقه 59 این دیدار و در حالیکه سپاهان با نتیجه 3 بر یک از حریف خود پیش بود، توپ به دست امید نورافکن برخورد کرد و سعاد وفا پیشه چهارمین پنالتی این دیدار را اعلام کرد. پیمان بابایی همچون نیمه نخست پشت این ضربه پنالتی ایستاد.

او ضربه خود را به سمت چپ پیام نیازمند زد و دروازه بان سپاهان با پرشی زیبا موفق شد این پنالتی را مهار کند اما توپ برگشتی به خود بابایی رسید و او توانست با یک ضربه سر توپ را وارد دروازه کند و اختلاف را به حداقل برساند.

نکته جالب اینکه این پنالتی، دقیقا مشابه همان ضربه پنالتی بود که جونیور نگرائو در فینال لیگ قهرمانان آسیا زد. حامد لک توپی که به سمت چپش زده شده بود را مهار کرد اما ضربه برگشتی را جونیور وارد دروازه پرسپولیس کرد و این پنالتی بابایی، یادآور خاطرات تلخ لک در برابر اولسان بود.

در ادامه این بازی، سعاد وفا پیشه پنجمین پنالتی دیدار را اعلام کرد و پیمان بابایی با ضربه ای چیپ گل تساوی را به ثمر رساند. پیام نیازمند در حالی در این دیدار 3 گل دریافت کرد که همه آنها از روی ضربات پنالتی به ثمر رسیدند. اتفاقی که مشابه آن برای لک و در 8 دیدار لیگ قهرمانان آسیا اتفاق افتاد و او هرگز در جریان بازی گلی را دریافت نکرد.