کد خبر: 1728205/50

زمان: 12:24  
1399/10/09

بازدید: 5,913

فرانک لمپارد می گوید انتظار دارد به دلیل شرایط اپیدمی کرونا در انگلیس دیدارهای آتی تیمش با مشکل مواجه شود.

به گزارش “ورزش سه”، فرانک لمپارد سرمربی چلسی بعد از تساوی 1-1 تیمش مقابل استون ویلا می گوید انتظار دارد شیوع بیشتر کرونا در انگلیس روی بازی های آتی تیمش تاثیر بگذارد.

 

 

صحبتهای لمپارد بعد از این مطرح شد که دیدار دو تیم منچسترسیتی و اورتون به دلیل ابتلای چند بازیکن سیتی به ویروس کرونا به تعویق افتاد. چلسی طبق برنامه باید روز یکشنبه با منچسترسیتی دیدار کند و لمپارد می گوید انتظار دارد این دیدار و دیدار بعدی تیمش در جام اتحادیه با تغییر تاریخ مواجه شود.

 

درحالیکه مجموعه تمرینی منچسترسیتی در حال حاضر به دلیل ترس از شیوع بیشتر کرونا در این تیم بسته شده برگزاری دیدار یکشنبه آینده مقابل چلسی هم در هاله ای از ابهام قرار دارد. اما اگر این اتفاق بیفتد و بازی روز یکشنبه چلسی به تعویق بیفتد این تیم در ادامه با دشواری های زیادی مواجه خواهد شد و تقویم مسابقاتش فشرده تر از قبل می شود.

 

لمپارد در این باره گفت:” باید صبر کنیم و ببینیم در نهایت چه تصمیمی گرفته می شود. بله ما در روزهایی حساس هستیم و دوره سختی را سپری می کنیم. با توجه به افزایش شیوع کرونا وضعیت کشور بحرانی است. من معتقدم تا یکی دو روز آینده شرایط مشخص تر می شود ولی هدف ما این است که هر دو تیم بتوانند در امنیت باشند. اگر این تضمین داده نشود بازی ما با منچسترسیتی برگزار نخواهد شد”.